Sylwia Siemienas zagra dla Polkowic

Kolejną Pomarańczową została Sylwia Siemienas. Gra w CCC Polkowice będzie dla niej szansą na zadomowienie się na parkietach ekstraklasy.

Klaudia Gertchen zagra dla Polkowic

W sezonie 2020/2021 w pomarańczowej koszulce zagra Klaudia Gertchen. Nowa zawodniczka CCC Polkowice będzie ważną postacią polskiej rotacji.

Julia Drop dołączy do Pomarańczowych

W sezonie 2020/2021 w barwach CCC Polkowice zagra Julia Drop. Reprezentantka Polski ostatnie lata spędziła w Łodzi, gdzie pełniła rolę liderki zespołu Widzewa.

Weronika Gajda zostaje z nami!

Z numerem 13 na pomarańczowej koszulce ponownie zagra Weronika Gajda. Sezon 2020/2021 będzie dla niej piątym w szeregach CCC Polkowice.

Jaczyków zdobyty!

Szymon Bęben zwyciężył, a Natalia Pielech zajęła trzecie miejsce w wyścigu „„O Puchar Wójta Gminy Czarny Bór – Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków”. Pozostali podopieczni MKS Polkowice także zanotowali bardzo udany występ.

Mieszkania poszukiwane – ogłoszenie

Sezon 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Jednym z etapów przygotowań do sezonu jest poszukiwanie mieszkań dla trenerów i zawodniczek.

Pierwszy start za nami!

Za młodymi kolarzami MKS Polkowice inauguracyjny wyścig sezonu 2020. Pierwsze punktowane kilometry przemierzali na trasach w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego.

EBLK: rozgrywki zamknięte

Polski Związek Koszykówki podjął decyzję o zakończeniu sezonu Energa Basket Ligi Kobiet w dniu 12 marca 2020. Zarządzenie spowodowane jest względami bezpieczeństwa związanymi z ogłoszoną przez WHO pandemią koronawirusa.

KOMUNIKAT: Zagramy bez publiczności

Decyzją Polskiego Związku Koszykówki podyktowaną zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wszystkie mecze Energa Basket Ligi Kobiet do odwołania odbędą się bez udziału publiczności.

EBLK: 20. kolejka bez zwycięstwa

Komplet punktów za 20. kolejkę Energa Basket Ligi Kobiet trafił w ręce zespołu z Bydgoszczy. W Polkowicach Artego pokonało CCC 85:79.

EBLK: pewne zwycięstwo

W 19. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice wygrało w Poznaniu 84:52.

EBLK: zagramy w Poznaniu

Na kolejny mecz Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki CCC Polkowice pojadą do Poznania. Przeciwnikiem Pomarańczowych będzie Enea AZS.

EuroCup Women: rewanż o awans

We francuskim Charleville-Mézières koszykarki CCC Polkowice walczyć będą o ćwierćfinał EuroCup Women. Początek meczu o 20:00.

EBLK: derby dla Pomarańczowych

W derbach Dolnego Śląska nie brakowało emocji. CCC Polkowice z nawiązką zrewanżowało się za porażkę ze Ślęzą we Wrocławiu.

EuroCup Women: przebudzenie mocy w końcówce

W pierwszym starciu dwumeczu o wejście do ćwierćfinału EuroCup Women koszykarki CCC Polkowice po walce przegrały z Carolo Basket 82:84. Rewanż już 26 lutego we Francji.

EuroCup Women: zaczynamy walkę o 1/4!

W czwartek, 20 lutego koszykarki CCC Polkowice walczyć będą o ćwierćfinał EuroCup Women. Rywalem mistrzyń Polski będzie Carolo Basket.

EBLK: Porażka w Krakowie

W 17. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice przegrało na wyjeździe z Wisłą Kraków 60:68.

EBLK: Do Krakowa po ważne punkty

Po przerwie wracamy do rywalizacji w Energa Basket Ligi Kobiet. W ostatnim meczu 17. kolejki koszykarki CCC Polkowice pod Wawelem wracają z Wisłą.