Play-off: będzie czwarty mecz

W trzecim meczu półfinałowym CCC Polkowice przegrało w Gorzowie Wlkp. 91:82 i zmniejszyło przewagę na 2:1. Walka o finał Energa Basket Ligi Kobiet trwa nadal.

Play-off: wypowiedzi pomeczowe

CCC Polkowice w drugim meczu półfinałowym pokonało PSI Eneę Gorzów Wlkp. 96:72. Pomarańczowe w serii do trzech zwycięstw prowadzą 2:0. Po spotkaniu wypowiedzi udzielili trenerzy i zawodniczki obu drużyn.

Play-off: finał coraz bliżej

CCC Polkowice w pełni wykorzystało przewagę parkietu i w półfinałowej serii do trzech zwycięstw prowadzi z PSI Eneą Gorzów Wlkp. 2:0.

Play-off: wypowiedzi pomeczowe

CCC Polkowice pokonało PSI Eneę Gorzów Wlkp. 76:60 w pierwszym meczu półfinałowej serii Energa Basket Ligi Kobiet. Spotkanie ocenili trenerzy i zawodniczki obu zespołów.

Play-off: czas na półfinały

PSI Enea Gorzów Wielkopolski będzie rywalem CCC Polkowice w półfinałach Energa Basket Ligi Kobiet. Oba zespoły w play-off zachowały do tej pory czyste konta.

Play-off: Jesteśmy w półfinale!

Z czystym kontem po rywalizacji z DGT AZS Politechniką Gdańską polkowiczanki awansowały do półfinału. Zwycięstwo w trzecim starciu, a tym samym całej serii Pomarańczowe wyrwały w czwartej kwarcie.

Play-off: Wygrać w Gdańsku

Do półfinału koszykarkom CCC Polkowice brakuje już tylko jednego zwycięstwa. W najbliższą sobotę zagrają w Gdańsku o trzecie zwycięstwo z Politechniką.

Play-off: wypowiedzi pomeczowe

W drugim spotkaniu ćwierćfinałów CCC Polkowice wygrało z DGT AZS Politechniką Gdańską 89:71 i w serii do trzech zwycięstw prowadzi 2:0. Mecz ocenili trenerzy i zawodniczki obu drużyn.

Play-off: O krok od półfinału

W serii ćwierćfinałowej CCC Polkowice prowadzi 2:0. W drugim starciu play-off w Polkowicach gospodynie wygrały z DGT AZS Politechniką Gdańską 89:71.

Play-off: wypowiedzi pomeczowe

CCC Polkowice wygrało z DGT AZS Politechniką Gdańską 86:72 w pierwszym meczu ćwierćfinałów. Starcie podsumowali trenerzy i zawodniczki.

Play-off: Mamy pierwsze zwycięstwo

Na ćwierćfinałowym koncie CCC Polkowice ma pierwszą wygraną. Pomarańczowe pokonały DGT AZS Politechnikę Gdańską 86:72.

Droga do play-off zakończona

Z bilansem 16 zwycięstw i 4 porażek CCC Polkowice zakończyło rundę zasadniczą. Polkowiczanki play-off rozpoczną z pozycji wicelidera Energa Basket Ligi Kobiet.

Puchar był blisko

Po emocjonującym starciu Pomarańczowe przegrały w końcówce finału Suzuki Pucharu Polski Kobiet. Trofeum zostało w Gdyni.

Jesteśmy w finale!

CCC Polkowice po emocjonującym starciu pokonało KS Basket 25 Bydgoszcz i w finale Suzuki Pucharu Polski Kobiet zmierzy się z VBW Arką Gdynia. MVP półfinału została Aaryn Ellenberg, która zdobyła decydujące punkty w końcówce spotkania.

Zagramy o Puchar Polski

Rywalizację w Suzuki Pucharze Polski Kobiet CCC Polkowice rozpocznie od półfinału.

Ostatnia kolejka na minus

Druga połowa nie wystarczyła, aby odrobić wysoką stratę z pierwszych dwudziestu minut. W Gorzowie Wielkopolskim polkowiczanki odniosły czwartą porażkę w sezonie.

O krok od rewanżu

Była walka, dużo dobrego basketu i gra na granicy remisu. Do zwycięstwa z mistrzem Polski Pomarańczowym zabrakło niewiele.

Rewanż na szczycie

W przedostatnim meczu rundy zasadniczej Pomarańczowe czeka starcie z liderem. W Polkowicach zagrają z mistrzem Polski VBW Arką Gdynia.

Emocje do ostatniej sekundy

Zwycięstwo i gwarantowane 2. miejsce po rundzie zasadniczej wywalczyły w Bydgoszczy Pomarańczowe. Losy meczu rozstrzygnął buzzer beater Aaryn Ellenberg.

Na 20. kolejkę do Bydgoszczy

Runda zasadnicza wkroczyła na ostatnią prostą. Przed play-off czekają nas jeszcze 3 spotkania i turniej Suzuki Pucharu Polski. Pierwsze z nich CCC Polkowice zagra w Bydgoszczy.

Druga porażka

Drugą porażkę w sezonie zanotowały koszykarki CCC Polkowice. W niedzielnym starciu uległy DGT AZS Politechnice Gdańskiej 66:90.

Wracamy na parkiety

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet. W Polkowicach Pomarańczowe podejmą DGT AZS Politechnikę Gdańską.

Derby dla Polkowic po raz drugi

W derbowych starciach na Dolnym Śląsku 2:0 dla CCC Polkowice. Pomarańczowe wygrały we Wrocławiu ze Ślęzą 81:70.

Derby Dolnego Śląska vol. 2

Kolejna odsłona derbów Dolnego Śląska przed nami. We Wrocławiu 29 stycznia CCC Polkowice zagrają ze Ślęzą.

W Poznaniu według planu

Polkowiczanki nie zwalniają tempa. W Poznaniu odniosły 14. zwycięstwo w sezonie.

Zagramy w Poznaniu

Enea AZS Poznań będzie rywalem Pomarańczowych w 17. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet.