PLAY-OFF: Obejmujemy prowadzenie

W inauguracyjnym starciu półfinałów BC Polkowice pokonało PSI Eneę Gorzów Wielkopolski 88:67. Aby awansować do finału polkowiczanki muszą wywalczyć jeszcze dwa zwycięstwa.

PLAY-OFF: Półfinały na start

PSI Enea Gorzów Wielkopolski będzie rywalem polkowiczanek w walce o finał mistrzostw Polski. Rywalizacja rozpocznie się od dwóch meczów w Polkowicach.

Trener Karol Kowalewski i Stephanie Mavunga nagrodzeni

Dotychczas zdobyte dwie korony w postaci Superpucharu i Pucharu Polski a także pozycja lidera rundy zasadniczej oraz awans do najlepszej ósemki EuroCup Women zostały docenione w głosowaniu trenerów Energa Basket Ligi Kobiet.

Play-off: Do półfinału jeden krok

Kolejne zadanie w kierunku awansu do półfinału wykonały koszykarki BC Polkowice. Pomarańczowe w drugim meczu pokonały CTL Zagłębie Sosnowiec 117:81.

1/4 PLAY-OFF: WYPOWIEDZI POMECZOWE (GAME 2)

BC Polkowice pokonało CTL Zagłębie Sosnowiec 117:81 w drugim meczu play-off. O swoich wrażeniach po tym spotkaniu opowiedzieli przedstawiciele obu drużyn.

PLAY-OFF: Pierwszy krok do czwórki

W inauguracyjnym starciu ćwierćfinałów mistrzostw Polski BC Polkowice pokonało na własnym parkiecie CTL Zagłębie Sosnowiec i w rywalizacji do trzech zwycięstw objęło prowadzenie.

EBLK: Zaczynamy play-off!

BC Polkowice już w weekend rozpocznie bezpośrednią walkę o mistrzostwo Polski. Lider rundy zasadniczej w ćwierćfinale zagra z CTL Zagłębiem Sosnowiec.

EBLK: Szlagier na +40

Nie tego spodziewali się kibice Energa Basket Ligi Kobiet. BC Polkowice po jednostronnym meczu pokonało PSI Enea Gorzów Wielkopolski 87:47.

EBLK: 103 punkty w Polkowicach

W 20. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet BC Polkowice odniosło kolejne pewne zwycięstwo. Pomarańczowe pokonały Eneę AZS Politechnikę Poznań 103:46.

EBLK: Na ostatnią prostą przed play-off

W 20. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet BC Polkowice podejmie na własnym parkiecie Eneę AZS Politechnikę Poznań. Pomarańczowe są faworytem tego meczu.

EBLK: Zdecydowane zwycięstwo z Polonią

BC Polkowice pewnie pokonało SKK Polonię Warszawa w zaległym meczu 12. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Trzecią kwartę polkowiczanki wygrały aż 32:11.

EBLK: 101 punktów w Toruniu

BC Polkowice pewnie pokonało Energę Toruń w 19. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Triple-double w tym meczu zanotowała Artemis Spanou.

EBLK: Polkowice lepsze w meczu na szczycie

Pomarańczowe pokonały Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin w 18. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. O losach zwycięstwa zadecydowała pierwsza połowa.

EBLK: Mecz na szczycie

Wracamy do walki o mistrzostwo Polski. Tydzień po półfinale Suzuki Pucharu Polski Kobiet polkowiczanki ponownie zmierzą się z Pszczółką Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin.

EuroCup: Zagramy w Walencji

Mistrz EuroCup Women jest rywalem BC Polkowice w Round of 8. Przegrana w pierwszym meczu nie przesądza o losach awansu. Ćwierćfinalistę wyłoni starcie w Walencji.

SPPK: Puchar jest nasz!

Koszykarki BC Polkowice pokonały VBW Arkę Gdynia w finale Suzuki Pucharu Polski Kobiet. MVP finału została Erica Wheeler, zdobywczyni 39 punktów.

SPPK: Mamy finał!

Pomarańczowe wydarły z rąk Pszczółki zwycięstwo w półfinale Suzuki Pucharu Polski Kobiet. O trofeum powalczą z VBW Arką Gdynia… trzeci raz z rzędu.

SPPK: Zaczynamy zmagania o Puchar Polski!

W piątek, 28 stycznia rozpoczął się w Bydgoszczy turniej Suzuki Pucharu Polski Kobiet. BC Polkowice w półfinale zmierzy się z Pszczółką Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin.

EuroCup Women: Mistrz pokazał klasę

BC Polkowice po bardzo dobrym meczu musiało uznać wyższość drużyny z Walencji. Mimo porażki dla Polkowic było to święto koszykówki.

EuroCup: Mamy awans do Round of 8!

Takie mecze przechodzą do historii. BC Polkowice wysoko pokonało w Orenburgu Nadezhę i awansowało do najlepszej ósemki EuroCup Women.

Mistrz Polski 2022