Rodzinne Święta u Wery i Julii

Na co dzień z daleka od swoich rodzin, ten wyjątkowy świąteczny czas chcą wykorzystać maksymalnie. O Świętach w swoich rodzinach opowiedziały Weronika Gajda i Julia Tyszkiewicz.

EBLK: Zwycięstwo na koniec roku

W pierwszym meczu serii rewanżowej mistrzynie Polski pokonały w Łodzi Widzew 77:60. Było to ostatnie starcie Pomarańczowych w 2019 roku.

Wielkie angielsko-greckie Święta Arte

Mnóstwo słodyczy, migdałów, ozdób i hałasu – takie jest Boże Narodzenie w Grecji. O Świętach w swojej rodzinie opowiedziała nam Artemis Spanou.

EBLK: Do Łodzi na pierwszy rewanż

CosinusMED Widzew Łódź będzie rywalem CCC Polkowice w pierwszym meczu rundy rewanżowej. Niedzielne spotkanie będzie ostatnim w 2019 roku.

EuroCup Women: Ankara zdobyta!

CCC Polkowice rozbiło na wyjeździe turecki Botas 75:56. 30 punktów dla Pomarańczowych zdobyła Artemis Spanou.

EBLK: Thriller dla Gorzowa

Na zakończenie pierwszej rundy, w 11. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice przegrało na gorącym terenie w Gorzowie Wielkopolskim 82:84.

EBLK: Wyjazd na gorący teren

W 11. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet przeciwnikiem Pomarańczowych będzie PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski.

EBLK: Z derbów na tarczy

W derbach Dolnego Śląska CCC Polkowice po emocjonującym starciu przegrało z wrocławską Ślęzą 70:76.

EBLK: Na derby do Wrocławia

Kluby Energa Basket Ligi Kobiet nadrabiają zaległości meczowe z 7. kolejki. CCC Polkowice w derbach Dolnego Śląska zmierzy się z wrocławską Ślęzą.

Puchar Burmistrza Polkowic zostaje u nas!

Koszykarki z kategorii wiekowej U14 od 6 do 8 grudnia rywalizowały w Szkole Podstawowej nr 3. W silnie obsadzonym Turnieju Barbórkowym Dziewcząt o Puchar Burmistrza Polkowic brały udział zespoły z sześciu polskich miast.

EBLK: Faworyt nie zawiódł

CCC Polkowice pokonało Energę Toruń 82:58 w 10. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Goście zdołali walczyć jedynie przez pierwszą kwartę.

Mikołajkowy konkurs!

Na mecz z Energą Toruń (7.12, 19:00) przyjdź w czapce Św. Mikołaja, zrób kreatywne zdjęcie i zgarnij nagrody!

EBLK: Z Energą Toruń w mikołajkowym meczu

Z Energą Toruń koszykarki CCC Polkowice zmierzą się w 11. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Rywal Pomarańczowych zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ligowej.

EBLK: -5 w Bydgoszczy

CCC Polkowice przegrało z Artego Bydgoszcz w 9. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. To druga porażka mistrzyń Polski w sezonie 2019/2020.

EBLK: Do Bydgoszczy po zwycięstwo

Z Artego Bydgoszcz, sąsiadem w tabeli, koszykarki CCC Polkowice zmierzą się na wyjeździe w 9. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet.

EuroCup Women: Zdominowały lidera!

CCC Polkowice opanowało parkiet w drugiej połowie spotkania i wysoko pokonało Orman Genclik – lidera tabeli grupy C. Pomarańczowe są na ostatniej prostej w drodze po awans do kolejnej rundy EuroCup Women.

EBLK: Zadanie wykonane

CCC Polkowice wykonało zadanie i w 8. kolejce pokonało poznanianki 67:44.

EBLK: Wracamy do gry!

Po przerwie reprezentacyjnej przeciwnikiem CCC Polkowice będzie Enea AZS Poznań. Początek meczu w sobotę, 23 listopada o 19:00.

Pomarańczowi na zgrupowaniach

Kobieca część koszykarskiej Europy walczy o grę na mistrzostwach Starego Kontynentu. W szeregach drużyn narodowych znaleźli się przedstawiciele CCC Polkowice.

EuroCup Women: Kayseri zdobyte!

Zespołowa gra i determinacja wyprowadziła CCC Polkowice z kłopotów po pierwszej kwarcie meczu. Polkowiczanki pokonały w Turcji ekipę Bellona Kayseri Basketboll.

EuroCup Women: Czas na rewanże

W Turcji koszykarki CCC Polkowice zmierzą się z ekipą Bellona Kayseri Basketbol. Wynik tego meczu będzie niezwykle istotny dla losów Pomarańczowych w rozgrywkach EuroCup Women.