DOŁĄCZ DO

BC POLKOWICE

Oferta dla Sponsorów

Idziemy po swoje!

Z sukcesami prowadzimy sekcje koszykówki i kolarstwa. Naszym flagowym projektem jest drużyna BC Polkowice, która od 22 lat zajmuje miejsce w czołówce ekstraklasy kobiet. Jesteśmy czterokrotnym mistrzem Polski i dwukrotnym zdobywcą Pucharu Polski. Dorobek Klubu uzupełniają także 5 srebrnych i 4 brązowe medale, a także podwójny Superpuchar Polski Kobiet.

Nasz Klub szkoli przyszłe pokolenia sportowców i krzewi pasję do sportu wśród najmłodszych. Mając wsparcie gminy Polkowice chcemy wzmocnić poziom organizacyjny i jeszcze bardziej umocnić pozycję sportową. Aby nam się to udało potrzebujemy wsparcia Sponsorów, którzy dołączą do grona przyjaciół naszego Klubu. Razem będziemy silniejsi.

Popularność

BC Polkowice od lat gości na trybunach zaangażowane grono wielkich kibiców, którzy należą do najaktywniejszych w Energa Basket Lidze Kobiet.

Misja

Chcemy utrzymać Polkowice na miejscu w czołówce polskiej koszykówki. Chcemy od najmłodszych lat uczyć młodzież pasji do sportu. Chcemy, aby mieszkańcy regionu nadal byli dumni z kolejnych przywożonych do Polkowic pucharów.

OFERTA SPONSORSKA

Pełną informację o możliwościach reklamowych świadczonych przez nasz Klubu znajdą Państwo w folderze marketingowym.

Poziom sportowy

Polkowice w ekstraklasie kobiet grają nieprzerwanie od 22 lat. W tym czasie w pomarańczowej koszulce występowało wiele gwiazd światowego formatu. Nneka Ogwumike, Laia Palau, Jasmine Thomas,  Sasa Cado czy Erica Wheeler to tylko niektóre z tych, które z polkowicką drużyną sięgały po ważne trofea.

Europejskie rozgrywki

Promujemy polską koszykówkę na parkietach europejskich. Dzięki temu nazwa POLKOWICE kojarzy się z rzetelną postawą sportową, dobrą organizacją i zaangażowaniem w rozwój koszykówki. Nasza postawa budzi respekt wśród znanych w Europie marek, takich jak Valencia Basket, Tango Bourges Basket czy ZVVZ USK Praha.