Harmonogramy treningów grup młodzieżowych:

Rocznik 2011

Grupa naborowa SP3 
Trener: Anna Ulatowska

Rocznik 2011

Grupa naborowa SP2 
Trener: Anna Ulatowska

Rocznik 2010/2011

Minikoszykówka VI 
Trener: Grzegorz Kielin

Rocznik 2010

Minikoszykówka V
Trener: Artur Michalewski

Rocznik 2008

Minikoszykówka IV 
Trener: Zdzisław Wanecki

Rocznik 2008

Minikoszykówka III
Trener: Zdzisław Wanecki

Rocznik 2007

Minikoszykówka II 
Trener: Artur Michalewski

Rocznik 2007

Minikoszykówka I
Trener: Kornelia Bajus

Rocznik 2006

Młodziczki II
Trener: Sebastian Rudnicki

Rocznik 2005

Młodziczki I
Trener: Anna Ulatowska

Rocznik 2004

Kadetki
Trener: Michał Grzesik

II zespół

II liga kobiet
Trener: Michał Grzesik

Informacje na temat szkolenia młodzieży w MKS Polkowice

Szkolenie młodych koszykarek to od lat zadanie, które realizuje Miejski Klub Sportowy Polkowice. Z polkowiczanek, które szkoliły się u nas w klubie obecnie na parkietach ekstraklasy występuje Karolina Puss, w przeszłości barwy CCC oraz innych zespołów reprezentowała m.in. Justyna Jeziorna (zd. Kłosińska).

Szkolenie jest możliwe dzięki wsparciu gminy Polkowice, która od lat wspiera finansowo działalność szkoleniowo-wychowawczą Miejskiej Klubu Sportowego Polkowice. 

Kwoty dofinansowania: 

2018 rok (zł)

2017 rok (zł)

2016 rok (zł)

2015 rok (zł)

Szczegóły dotyczące dotacji Burmistrza Polkowic:

2018 rok
  • Zakup sprzętu sportowego oraz odzieży sportowej:
  • Sprzęt sportowy
  • Odzież sportowa
  • Organizacja zawodów i imprez sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Organizacja meczów ligowych, sparingowych i turniejów
  • Organizacja turnieju w Polkowicach
  • Organizacja turnieju „Żaczków w koszykówce”
  • Uczestnictwo w zawodach i imprezach sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Mecze wyjazdowe
  • Festiwal Minikoszykówki w Koszalinie
  • Organizacja obozu sportowego w Kołobrzegu
  • Letni obóz sportowy
  • Wynagrodzenie kadry szkoleniowej
  • Koszty księgowo – administracyjne
  • Realizacja programu szkolenia sportowego
2017 rok
  • Zakup sprzętu sportowego oraz odzieży sportowej:
  • Sprzęt sportowy
  • Odzież sportowa
  • Organizacja zawodów i imprez sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Organizacja meczów ligowych, sparingowych i turniejów
  • Organizacja turnieju w Polkowicach
  • Uczestnictwo w zawodach i imprezach sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Mecze wyjazdowe
  • Festiwal Minikoszykówki w Koszalinie
  • Organizacja obozów sportowych
  • Letni obóz sportowy
  • Wynagrodzenie kadry szkoleniowej
  • Koszty księgowo – administracyjne
  • Realizacja programu szkolenia sportowego
2016 rok
  • Zakup sprzętu sportowego oraz odzieży sportowej:
  • Sprzęt sportowy
  • Odzież sportowa
  • Organizacja zawodów i imprez sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Organizacja meczów ligowych, sparingowych i turniejów
  • Organizacja turnieju w Polkowicach
  • Uczestnictwo w zawodach i imprezach sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Mecze wyjazdowe
  • Festiwal Minikoszykówki w Koszalinie
  • Korzystanie z obiektów sportowych
  • Organizacja sportowego obozu letniego
  • Wynagrodzenie kadry szkoleniowej
  • Koszty księgowo – administracyjne
  • Realizacja programów szkolenia sportowego
2015 rok
  • Zakup sprzętu sportowego oraz odzieży sportowej:
  • Sprzęt sportowy
  • Odzież sportowa
  • Organizacja zawodów i imprez sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Organizacja meczów ligowych, sparingowych i turniejów
  • Organizacja turnieju w Polkowicach
  • Uczestnictwo w zawodach i imprezach sportowych bądź sportowo – rekreacyjnych:
  • Mecze wyjazdowe
  • Festiwal Minikoszykówki w Koszalinie
  • Korzystanie z obiektów sportowych
  • Organizacja sportowego obozu letniego
  • Wynagrodzenie kadry szkoleniowej
  • Koszty księgowo – administracyjne
  • Realizacja programów szkolenia sportowego
  •  

O rozgrywkach młodzieżowych informujemy na bieżąco na Facebooku: 


 

Rocznik 2011

Grupa naborowa SP 3

trener: Anna Ulatowska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

15.30 - 17.00

SP 3 Ociosowa
Mała sala

Czwartek

Piątek

15.30 - 17.00

SP 3 Ociosowa
Mała sala

Rocznik 2011

Grupa naborowa SP 2

trener: Anna Ulatowska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

15.00 - 16.30

SP 2
1/3 Sali

Piątek

15.00 - 16.30

SP 2
1/3 Sali

Roczniki 2010/2011

Minikoszykówka VI

trener: Grzegorz Kielin

Poniedziałek

Wtorek

14.30-16.00

SP 1

Środa

14.30-16.00

SP 1

Czwartek

14.30-16.00

SP 1

Piątek

Rocznik 2010

Minikoszykówka V

trener: Artur Michalewski

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

14.30-16.00

SP 2
1/3 sali

Piątek

14.30-16.00

SP 2
1/3 sali

Rocznik 2008

Minikoszykówka IV

trener: Zdzisław Wanecki

Poniedziałek

16.00 - 17.30

SP 2
1/3 sali

Wtorek

Środa

17.00 - 18.30

SP 4

Czwartek

18.30 - 20.00

SP 3 Ociosowa

Piątek

17.30 - 19.00

SP 4

Rocznik 2008

Minikoszykówka III

trener: Zdzisław Wanecki

Poniedziałek

18.30 - 20.00

SP 2
1/3 sali

Wtorek

17.00 - 18.30

SP 4

Środa

18.30 - 20.00

SP 3 Ociosowa

Czwartek

Piątek

15.50 - 17.20

ZS

Rocznik 2007

Minikoszykówka II 

trener: Artur Michalewski

Poniedziałek

17.00 - 18.30

SP 4

Wtorek

16.30 - 18.00

SP 1

Środa

Czwartek

17.00 - 18.30

SP 4

Piątek

Rocznik 2007

Minikoszykówka I

trener: Kornelia Bajus

Poniedziałek

16.00 - 17.30

SP 3 Kominka

Wtorek

16.00 - 17.30

SP 3 Kominka

Środa

Czwartek

15.30 - 17.00

SP 3 Kominka

Piątek

15.30 - 17.00

SP 3 Kominka

Rocznik 2006

Młodziczki II

trener: Sebastian Rudnicki

Poniedziałek

15.30 - 17.00

SP 3 Ociosowa

Wtorek

17.00 - 18.30

SP 3 Ociosowa

Środa

15.30 - 17.00

SP 3 Ociosowa

Czwartek

Piątek

15.30 - 17.00

SP 3 Ociosowa

Rocznik 2005

Młodziczki I

trener: Anna Ulatowska

Poniedziałek

17.00 - 18.30

SP 3 Ociosowa

Wtorek

18.30 - 20.00

SP 3 Ociosowa

Środa

Czwartek

17.00 - 18.30

SP 3 Ociosowa

Piątek

17.00 - 18.30

SP 3 Ociosowa

Rocznik 2004

Kadetki

trener: Michał Grzesik

Poniedziałek

16.30 - 18.00

SP 2 
1/3 sali

Wtorek

16.30 - 18.00

SP 2

Środa

17.30 - 19.00

SP 4

Czwartek

16.30 - 18.00

SP 2

Piątek

18.30 - 20.00

SP 3 Ociosowa

II Zespół

II liga kobiet

trener: Michał Grzesik

Poniedziałek

Wtorek

20.00 - 21.30

SP 2 

Środa

15.45 - 17.15

SP 2 

Czwartek

20.00 - 21.30

SP 2 

Piątek

16.30 - 18.00

SP 2