CZERWCA, 2024

Młodziczki MKS Polkowice

na 27. Wrocławskim Turnieju 3×3

Streetball 2024!

Pomimo, że sezon rozgrywkowy dla drużyny Młodziczek dobiegł już końca dziewczyny w dalszym ciągu doskonalą swoje umiejętności w letnich rozgrywkach koszykówki 3×3.

Minionej soboty, 29 czerwca zawodniczki MKS Polkowice, które tworzyły skład streetballowej drużyny: Blanka Nowak, Julia Wesołek, Maja Włodarczyk oraz Alicja Sulikowska wzięły udział w 27. Wrocławskim Turnieju 3×3 Streetball 2024.

Czteroosobowy zespół Pomarańczowych stoczył dwa spotkania w kategorii U13K, obydwa z miejscowymi drużynami. Po zaciętych starciach dziewczyny mogły cieszyć się ze zdobycia złotych medali turnieju i pomimo odniesionych kontuzji z radością patrzeć na kolejne zmagania jakie napotkają po pełnym powrocie do zdrowia.

Rozkład meczów:

MKS Polkowice – MKS MOS Wrocław 21:0

MKS MOS II Wrocław – MKS Polkowice 7:19

Naszym zawodniczkom składamy wielkie gratulacje i szybkiego powrotu do pełni sprawności!

KGHM BC Polkowice — Fenerbahce Opet

Euroleague Women