Jeden krok do raju

Jutro w Gorzowie Wielkopolskim trzeci mecz wielkiego finału Energa Basket Ligi Kobiet. Jeśli nasze dziewczyny wygrają, obrona wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzowskiego stanie się faktem. Nad Wartę wybiera się spora grupa kibiców pomarańczowych.

O jedno zwycięstwo bliżej do tytułu

Broniące wywalczonego przed rokiem mistrzostwa Polski podopieczne trenera Marosa Kovacika zrobiły dziś pierwszy krok na drodze ku złotym medalom. Polkowiczanki wygrały z InvestInTheWest Eneą Gorzów Wielkopolski 90:70 w meczu otwierającym finałowa rywalizację i w serii do trzech wygranych prowadzą 1:0. Mecz numer dwa jutro o 18.

Polkowicko-gorzowski klasyk w finale

Mecze pomiędzy naszymi dziewczynami a akademiczkami z Gorzowa Wielkopolskiego są jednymi z bardziej pasjonujących i to niezależnie od tego na jakim etapie rozgrywek się odbywają. Aż ciarki przechodzą po plecach, gdy pomyślimy co będzie się działo, gdy zespoły staną po przeciwnych stronach parkietu w finale Energa Basket Ligi.