Gorzów poległ w walce z naszymi dziewczynami

Akademiczki szczególnie groźne są we własnej hali, gdzie mogą liczyć na głośny doping swoich fanów. W dzisiejszej rywalizacji z naszymi mistrzyniami podopieczne trenera Dariusza Maciejewskiego dotrzymywały kroku naszym mistrzyniom tylko w pierwszej połowie. W drugiej polkowiczanki kontrolowały przebieg gry i wygrały pewnie 75:88.

Faworyt jest jeden, to nasze CCC

Już jutro nasze dziewczyny zmierzą się z jednym z ligowych outsiderów. Do Polkowic przyjeżdża przedostatni zespół Energa Basket Ligi, Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Każdy inny wynik jak wysokie zwycięstwo naszego zespołu będzie wielką niespodzianką.

Przedłużyć ćwierćfinałową serię

W Kursku nasze dziewczyny nie miały za wiele do powiedzenia w rywalizacji z Dynamem, które mierzy w tytuł mistrza Euroligi. Jeśli polkowiczanki chcą przedłużyć ćwierćfinałową serię muszą zagrać o niebo lepiej niż w pierwszym meczu. Starcie numer dwa już jutro o 19.

Gigant z Kurska pokazał moc!

Jeden z głównych pretendentów do wygrania Euroligi udowodnił swoją siłę i pewnie pokonał nasze dziewczyny 89: 53. Polkowiczanki przegrywają ćwierćfinałową rywalizację 0:1, ale zapewniają, że na własnym parkiecie powalczą o przedłużenie serii.

Starcie z gigantem

Naszpikowany gwiazdami światowego formatu zespół Dynama Kursk to rywal naszych dziewczyn w walce o awans do najlepszej czwórki Euroligi. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy już jutro o 17 w Kursku, rewanż w piątek (8.03), w Polkowicach.

Hit dla naszych dziewczyn

W szlagierze kolejki miały być emocje i były. Wicelider z Gdyni mocno postawił się mistrzyniom Polski z Polkowic, ale ostatecznie musiał uznać wyższość drużyny Marosa Kovacika. Gospodynie wygrały 61:52 i tym samym umocniły się na prowadzeniu w tabeli Energa Basket Ligi Kobiet.

Gramy z Arką, będą emocje

Jutrzejszy pojedynek w Polkowicach zapowiada się na hit kolejki. Trudno aby było inaczej skoro zmierzą się lider i wicelider tabeli. Polkowiczanki będą faworytem, ale rywal zrobi wszystko, aby na Wybrzeże wrócić z kompletem punktów.