Jest ważna wygrana!

Z Belgii wracamy z tarczą. Dziś bez większych problemów pokonaliśmy Castors Braine 71:94 i wciąż liczymy się w walce o awans do czołowej ósemki Euroligi. Najwięcej punktów dla naszej drużyny rzuciła Styliani Kaltsidou.

Ten puchar jest nasz!

Nasze mistrzynie Polski przyjechały do Bydgoszczy po to, by opuścić miasto nad Brdą z Pucharem Polski. Taki był cel. Dziś został osiągnięty. W wielkim finale polkowiczanki pewnie pokonały Energę Toruń 66:45 i tym samym wywalczyły cenne trofeum po raz trzeci w historii klubu.

Gramy z Artego, czas na rewanż

Zgodnie z oczekiwaniami w półfinałowym meczu Suzuki Pucharu Polski nasze dziewczyny zmierzą się dziś z obrończyniami tytułu z Bydgoszczy. Wczoraj gospodynie turnieju pokonały AZS Uniwersytet Gdański 88:56. Dziś czeka je pojedynek z polkowiczankami.

Wrócić na zwycięską ścieżkę

Nasze dziewczyny niezbyt dobrze weszły w nowy rok. Mają na koncie dwa przegrane mecze – w Energa Basket Lidze (z Artego Bydgoszcz) oraz Eurolidze (z Bourges Basket). Okazja do tego, by ponownie zacząć wygrywać już jutro, w Łodzi, gdzie polkowiczanki zmierzą się z Widzewem.

Misja Bourges – niewykonana

Niestety wydłużamy serię porażek do czterech. Dziś we francuskim Bourges w pierwszym meczu Euroligi w 2019 roku nasze dziewczyny grały bardzo dobrze tylko do przerwy. Potem na parkiecie dominowały gospodynie, które ostatecznie wygrały 76:65.