CZERWCA, 2024

Turniej Kasper Kids Cup 2024

W miniony weekend 7 – 9 czerwca młode zawodniczki MKS Polkowice wzięły udział w turnieju minikoszykówki (U12K) organizowanym w Inowrocławiu.

Młode zawodniczki z każdym meczem udowadniały, że nie przyjechały do Inowrocławia na wycieczkę, ale by walczyć o jak najwyższe miejsce, a przy okazji zdobycie bezcennego doświadczenia z gry z zespołami z całej Polski.

Zawodniczki MKS Polkowice rozegrały w trakcie turnieju 5 meczów według poniższego rozkładu:

Mecze grupowe:

KK Rycerze Rydzyna – MKS Polkowice (45:51)

MKS Polkowice – Bycza Akademia Sportu Gniezno (63:46)

SKS Kasprowicz Inowrocław – MKS Polkowice (75:34)

Mecz o strefę medalową:

MKS Polkowice – GKK Grodzisk Mazowiecki (74:33)

Mecz o miejsca V-VI:

MKS Polkowice – Basket 4Ever Ksawerów (40:71)

Podczas drugiego dnia turnieju zorganizowano mecz gwiazd, w którym rywalizowały najlepsze zawodniczki wyselekcjonowane przez trenerów z całego turnieju. W składzie drużyny „Zachód” nie zabrakło akcentu MKS Polkowice, to wyróżnienie otrzymały: Oliwia Wysocka, Katarzyna Sobczyk i Maja Kubacka.

Basketo ALL STAR GAME:

Wschód – Zachód (20:41)

Ostatecznie drużyna MKS Polkowice zajęła 6. miejsce w całym turnieju, a najbardziej wyróżniającą się zawodniczką w naszym zespole została wybrana Katarzyna Sobczyk!

Wielkie brawa!👏🏼

Klasyfikacja końcowa Turnieju Kasper Kids Cup 2024:

1. TAURON UKS 27 Katowice

2. SKS Kasprowicz Inowrocław