MAJA, 2024

XIV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt z okazji “Dnia Dziecka” 2024

W ubiegły weekend drużyna prowadzona przez trenera Grzegorza Kielina wzięła udział w ogólnopolskim turnieju koszykówki organizowanym w Bydgoszczy przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy.

Młode zawodniczki z pełnym zaangażowaniem i determinacją walczyły ze swoimi rywalkami, co zaowocowało zajęciem 7. miejsca w całym turnieju, ale także wyróżnieniami indywidualnymi.

Klasyfikacja końcowa XIV Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt z okazji “Dnia Dziecka” 2024:

1. MPKK Sokołów Podlaski
2. UKS Delfin Kłecko
3. MOSiR Bochnia
4. Pantery Szubin
5. Bryza Pruszcz Gdański
6. MUKS Poznań
7. MKS Polkowice
8. 1 KS Ślęza Wrocław
9. MUKS I Bydgoszcz
10. Warsaw Basketball

Zawodniczki MKS Polkowice rozegrały w trakcie turnieju 5 meczów według poniższego rozkładu:

Mecze grupowe:

MOSiR Bochnia – MKS Polkowice (64:31)

MKS Polkowice – UKS Delfin Kłecko (34:59)

MUKS I Bydgoszcz – MKS Polkowice (41:47)

MKS Polkowice – Bryza Pruszcz Gdański (25:38)

Mecz o miejsce VII – VIII:

MKS Polkowice – 1KS Ślęza Wrocław (50:23)

W gronie wyróżnionych zawodniczek w trakcie całego turnieju znalazły się poszczególne Pomarańczowe:

Najlepszą zawodniczką XIVOgólnopolskiego Festiwalu Koszykówki Dziewcząt z okazji “Dnia Dziecka” 2024 została Zofia Opalach!

Zawodniczką szczególnie wyróżniającą się podczas XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Koszykówki Dziewcząt z okazji “Dnia Dziecka” 2024 została Nelly Konieczka!