LISTOPADA, 2023

Dowiedz się które regiony Polski preferują zawodniczki KGHM BC Polkowice:

Emilia Kośla
Wiktoria Zasada
Inga Stępień
Weronika Gajda
Julia Piestrzyńska
Zuzanna Kulińska
Klaudia Gertchen
Stephanie Mavunga
Zala Friskovec
Liliana Banaszak
Dragana Stanković

Partnerem MKS Polkowice został Poland.Travel, projekt mający na celu promocję polskiej turystyki na arenie międzynarodowej.

Poland.Travel jeździ z Pomarańczowymi, a Pomarańczowe jeżdżą z Poland.Travel!

W ramach rozgrywek FIBA Euroligi Kobiet Pomarańczowe mają okazję zobaczyć wiele ciekawych punktów na mapie Europy. Na przestrzeni ostatnich tygodni drużyna walczyła o zwycięstwa w kulturowo i historycznie bogatym Stambule, mogącej szczycić się piękną architekturą Bolonii, urokliwym Landes czy nadmorskim Mersin. Podróżując po stolicach Europy drużyna KGHM BC Polkowice z dumą reprezentuje dobra Polskiej kultury, których nasza ojczyzna jest pełna.

ELW: KGHM BC Polkowice vs. Serco Uni Györ (31.10.2023) 92:82

Fot. KGHM BC Polkowice

W związku z czym, mamy przyjemność ogłosić, że partnerem Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice zostało Poland.Travel.

Poland Travel jest Projektem Polskiej Organizacji Turystycznej pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Celem projektu jest promocja Polski i jej dóbr kulturowych oraz szerzenie informacji na temat znakomitych atrakcji i sposobów spędzania wolnego czasu w granicach naszego kraju.

ELW: KGHM BC Polkowice vs. Serco Uni Györ (31.10.2023) 92:82

Fot. Dariusz Krzywański

Na portalu www.poland.travel można znaleźć bogactwo informacji i inspiracji do podróży po Polsce. Nie brakuje pomysłów na wycieczki na łonie natury czy podróży szlakiem klasyki polskiej architektury. Polska turystyka oferuje bogactwo atrakcji tak dla ciała jak i ducha. Atrakcyjne nowoczesne muzea, cuda przyrody, obiekty sakralne czy coś dla podniebienia.

Gorąco dziękujemy Poland.Travel za bycie częścią Pomarańczowej drużyny, zaś Was, drodzy kibice, zapraszamy do skorzystania z pomocy jaką oferuje nasz partner.

Poland.Travel