10

LISTOPADA, 2023

Emilia Kośla, rodowita Warszawianka, to właśnie stolicę wskazuje jako miejsce, w które chętnie by wróciła. Trudno się jej dziwić; Warszawa ma mnóstwo do zaoferowania również, a być w może w szczególności, jako atrakcja turystyczna.

Wśród swoich ulubionych miejsc Emi wskazuje bulwary wiślane i stare miasto. Chociaż te miejsca stanowią zaledwie mały ułamek turystycznej oferty Warszawy, mogą służyć za przykład jej bogactwa. Przyroda i cywilizacja, relaks na łonie natury i zmuszająca do refleksji atmosfera starego miasta. Wycieczka do Warszawy dostarczy podróżnym szeroką paletę atrakcji.

ELW: KGHM BC Polkowice vs. Serco Uni Györ (31.10.2023) 92:82

Fot. www.poland.travel

Wykwintna uczta czeka amatorów historii czy architektury. Stare Miasto, od podstaw odbudowane po II WŚ na podstawie obrazów Canaletta, stanowi zaledwie przystawkę. Przegapić nie można przecież Traktu Królewskiego czy Pałacu Kultury i Nauki.

Miłośnicy zieleni również nie opuszczą stolicy głodni. Oprócz wspomnianych bulwarów czeka ich przecież wizyta w zaprojektowanym na szkołę francuską Ogrodzie Saskim.

ELW: KGHM BC Polkowice vs. Serco Uni Györ (31.10.2023) 92:82

Fot. www.poland.travel

Spragnionych wiedzy zainteresować może Centrum Nauki Kopernik; jeden z najpopularniejszych w Polsce celów wycieczek szkolnych, wyśmienite miejsce dla całej rodziny.

To tylko część z tuzinów ciekawych, inspirujących miejsc czekających na Was w Warszawie. Po jeszcze więcej pomysłów odsyłamy do portalu Poland.Travel, skarbnicy wiedzy na temat bogactwa polskiej turystyki.

Poland.Travel

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Share This