Mikołajkowy konkurs!

GRUDNIA, 2019

Na mecz z Energą Toruń (7.12, 19:00) przyjdź w czapce Św. Mikołaja, zrób kreatywne zdjęcie i zgarnij nagrody!

Mecz z Energą Toruń będzie ostatnim przed Świętami Bożego Narodzenia meczem w Polkowicach. Tym samym zakończymy także koszykarski 2019 rok. Z tej okazji ogłaszamy konkurs fotograficzny. Oprócz koszykarskich emocji chcemy poczuć także klimat świąt. Na mecz z Energą Toruń przyjdź w czapce Św. Mikołaja, uruchom swoją kreatywność, zrób zdjęcie sobie, swojej rodzinie lub jakiekolwiek tylko chcesz i prześlij do nas. Na trzy najlepsze fotografie czekają nagrody.

Miejsce 1: ręcznik CCC Polkowice, kubek klubowy, brelok, zapach samochodowy z herbem klubu, 2 zaproszenia na kolejny mecz.

Miejsce 2: kubek klubowy, brelok, zapach samochodowy z herbem klubu, 2 zaproszenia na kolejny mecz.

Miejsce 3: brelok, zapach samochodowy z herbem klubu, 2 zaproszenia na kolejny mecz.

Pozostali uczestnicy: po 2 zaproszenia na kolejny mecz.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 grudnia (do końca dnia). Do dzieła!

Więcej o meczu z Energą Toruń przeczytacie TUTAJ.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który dostępny jest poniżej.

• 1. Postanowienia ogólne
  1. Organizatorem konkursu jest Miejski Klub Sportowy Polkowice z siedzibą w Polkowicach, ul. Dąbrowskiego 1A.
  2. Czas trwania konkursu: od 7 grudnia do 10 grudnia 23:59 2019 r.
  3. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 grudnia 2019 r. za pośrednictwem Facebooka klubu.
  4. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które wyślą pracę konkursową na adres a.radomska@mkspolkowice.pl w mailu wpisując treść:

„Wyrażam zgodę na publiczne wykorzystanie przez Miejski Klub Sportowy Polkowice: stworzonego przeze mnie zdjęcia oraz na podanie imienia i nazwiska przy ogłaszaniu wyników konkursu”.

1. Konkurs nie jest konkursem grupowym, w związku z tym może brać w nim tylko jedna osoba wysyłająca dane zgłoszenie.
  • 2. Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

1. Przesłanie na adres a.radomska@mkspolkowice.pl mikołajkowego zdjęcia z meczu CCC Polkowice – Energa Toruń, który odbędzie się 7 grudnia o godzinie 19:00 w Hali Sportowej przy ul. Dabrowskiego 1A w Polkowicach.
  2. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych.
  4. Zdjęcie nie może zawierać form uznawanych za obraźliwe.
  • 3. Zakończenie konkursu i nagrody
  1. Nagrody:

1. Każdy uczestnik konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na najbliższy mecz drużyny CCC Polkowice.
  2. Organizator ma prawo do rozszerzenia listy nagród, przedłużenia terminu trwania konkursu, lub zmiany terminu przyznania nagród.
  3. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez komisję konkursową złożoną z przedstawicieli klubu.
  4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu Konkursu.
  • 4. Postanowienia końcowe
  1. Dokonując zgłoszenia do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy.
  2. Przystąpienie uczestnika do konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego Regulaminu.
  3. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu można zadawać pod adresem mailowym: a.radomska@mkspolkowice.pl

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 7.12.2019

KGHM BC Polkowice — Fenerbahce Opet