Zawodniczki z rocznika 2004 brały rozegrały w Rawiczu dwa mecze ligi mini koszykówki. Zanotowały zwycięstwo oraz porażkę.

W pierwszym pojedynku polkowiczanki uległy po zaciętej walce zespołowi KS Iskry Osieczna. Rywalki zwyciężyły nasz zespół 20:18 (2:5; 3:5; 7:4; 8:4). Punkty dla drużyny z Polkowic zdobywały – Otylia Stępień 4, Sabina Kotwica 4, Julia Jeziorna 3, Wiktoria Ozga 2, Wiktoria świderska 2, Julia Wieruszewska 2, Małgorzata Mazur 1. W tym meczu w ekipie z Polkowic wystąpiły także – Rozalia Horniak,  Dzierzkiewicz Martyna, Oliwia Baran , Julia Mrowiec,   Natalia  Haberek, Szymańska Wiktoria,  Anita Kąca, Klaudia Pukalak, Oliwia Morarz oraz Małgorzata Kokoszka.

W drugim meczu polkowiczanki zdeklasowały drużynę Olimp SP 5 Rawicz 53:12 (13:2, 14:4, 14:2, 12:4). W tym meczu punkty dla polkowiczanek zdobywały – Anita Kąca  8, Otylia Stępień 4, Julia Wieruszewska 4, Małgorzata Mazur 4, Rozalia Horniak 4 ,  Martyna Dzierzkiewicz 4, Oliwia Baran 4, Julia Mrowiec 4,   Natalia Haberek 4 , Wiktoria Szymańska 4, Julia Jeziorna 3, Sabina Kotwica 2, Wiktoria Ozga 2, Wiktoria świderska 2. Poza tym w meczu w barwach klubu z Polkowic wystąpiły – Klaudia Pukalak, Oliwia Morarz, Małgorzata Kokoszka.