Jutrzejszy pojedynek z francuskim zespołem z Villeneuve będzie ostatnim meczem Euroligi sezonu 2016/2017 w Polkowicach. – Bardzo chcemy wygrać – deklarują nasze dziewczyny.

Za polkowiczankami dwa mecze wyjazdowe. W Turcji poniosły porażkę, a w Lublinie były zdecydowanie górą.  W środę po raz ostatni podopieczne trenera Marosa Kovacika zagrają w obecnym sezonie euroligowy mecz w Polkowicach. Rywalem zespół z francuskiego Villeneuve. Pierwszy bój pomiędzy jutrzejszymi rywalami zakończył się dość łatwą wygraną zespołu, który jutro wystąpi jako gość. Francuski pokonały we własnej hali nasze CCC 75:55. Tamten pojedynek był opisem Ukrainki Aliny Iagupovej, która rzuciła aż 37 punktów trafiając 15 z 23 oddanych rzutów.  Jest mało prawdopodobne, że ta zawodniczka zagra na podobnym poziomie także w Polkowicach. Tym bardziej, że nasze dziewczyny od grudniowego meczu stały się zespołem bardziej dojrzałym, potrafiącym w większym stopniu wykorzystać swoje atuty i ograniczyć mocne strony rywalek.  Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 20.15. Fanów naszej drużyny zapraszamy do hali przy ulicy Dąbrowskiego. Wasz doping na pewno pomoże w starciu z ekipą z Villeneuve, która w dotychczasowych 12 meczach odniosła pięć zwycięstw i przegrała siedmiokrotnie.