Już jutro 20. Kolejka Tauron Basket Ligi Kobiet. Nasze dziewczyny zmierzą się w Gdyni z tamtejszym Basketem 90. – Będziemy walczyć o komplet punktów – deklarują polkowiczanki.

Jutrzejszy pojedynek będzie meczem, w którym zmierzą się zespoły zajmujące trzecią oraz piątą pozycję w tabeli Tauron Basket Ligi Kobiet. Już ten fakt wskazuje na to, że możemy spodziewać się zaciętego boju. W pierwszym starciu pomiędzy jutrzejszymi rywalami górą były podopieczne trenera Vadima Czeczuro,  które 14 listopada pokonały w Polkowicach zespół z Wybrzeża 59:45. Wówczas najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Miljana Bojović, której nie ma już w zespole. Jest za to Agnieszka Skobel, która jutro zadebiutuje w naszej drużynie. Mamy nadzieję, że będzie to debiut zwycięski. Początek jutrzejszego meczu o godzinie 17.