Kobiecość, wdzięk i elegancja. Koszykarki CCC Polkowice w wyjątkowym kalendarzu na 2018 rok.

[o_s]6210[o_s]

Na co dzień kibice widzą je w jednakowych strojach sportowych na koszykarskich parkietach, więc tym razem postanowiliśmy pokazać, jak pięknymi sportsmenkami – kobietami są koszykarki CCC. 12 kart do kalendarza i 13 różnych stylizacji przygotowanych przez Cuprum Arenę – Partnera Klubu. Nie sposób było o lepsze miejsce do realizacji pomysłu twórców niż wzorcowy salon obuwia CCC, który mieści się w siedzibie firmy w Polkowicach.

Praca nad kalendarzem trwała kilka tygodni i podzielona była na kilka etapów, w których liczył się każdy detal. Pierwszym krokiem do powstania projektu była koncepcja i scenariusz sesji. O tym, że plan zostanie zrealizowany dowiedzieliśmy się już na początku listopada po sesji próbnej. Kolejnym krokiem był dobór stylizacji, który spoczywał na barkach Joanny Nieckarz z Cuprum Areny. Ubrania dostarczyły znane marki: Guess, Tommy Hilfiger, C&A, Simple, Orsay, Monnari oraz Betty Barclay.

W stylizacjach staraliśmy się podkreślić charakter naszych zawodniczek, ponieważ chcieliśmy, aby czuły się swobodnie – ubrane a nie przebrane.

[o_s]6212[o_s]

Wszystkie modele obuwia wykorzystane w stylizacjach zostały przekazane dzięki uprzejmości sieci salonów CCC. Dwunastogodzinna sesja poprzedzona była wizytą w Autorskiej Pracowni Fryzur Jolanty Domszy oraz u Karoliny Kubiak w Make Up Studio, dzięki którym modelki i modele byli przygotowani perfekcyjnie. Sesja nie odbyłaby się bez wsparcia Działu Marketingu CCC S.A.. i ich fotografów – Beaty Dudek, Michała Turczynowicza i Natalii Radomskiej.

W sesji zdjęciowej wzięły udział zawodniczki i sztab trenerski drużyny CCC Polkowice: Magdalena Idziorek (styczeń), Elina Babkina (luty), Alysha Clark (marzec), Artemis Spanou (kwiecień), Bria Holmes (maj), Angelika Stankiewicz (czerwiec), Temi Fagbenle (lipiec), Antonija Sandrić (sierpień), Weronika i Zuzia Gajda (wrzesień), Magdalena Leciejewska (październik), Karol Kowalewski (listopad), George Dikeoulakos (grudzień) oraz Petros Prekas.

[o_s]6211[o_s]