Margines błędu już się wyczerpał. Jeśli w sobotę nie pokonamy rywalek z Gorzowa Wielkopolskiego zakończymy rozgrywki Basket Ligi Kobiet obecnego sezonu. – Zrobimy wszystko, by do tego nie dopuścić – deklarują nasze koszykarki. Początek meczu o 19.

Pomóżmy naszym dziewczynom w walce o wygraną numer jeden w ćwierćfinałowej rywalizacji. W Gorzowie, podczas dwóch pierwszych meczów ćwierćfinałowej rywalizacji zwycięstwo była bardzo blisko. W zasadzie na wyciągnięcie ręki. O tym, że ostatecznie to gospodynie cieszyły się z triumfu zadecydowały błędy naszych dziewczyn w końcówce. Jeśli chcemy przedłużyć marzenia o medalu w sobotę nie możemy pozwolić sobie na takie pomyłki. Kibice z Gorzowa wydatnie pomogli swoim zawodniczkom w dwóch pierwszych meczach serii ćwierćfinałowej. Teraz pora na naszych fanów. Wiemy, że potrafią cudownie wspierać zespół, udowodnili to już nie raz i na pewno w sobotę staną na wysokości zadania. Ze wsparciem trybun zawodniczkom będzie łatwiej. Pomóżmy dziewczynom. Głośny doping potrafi ponieść, wyzwolić dodatkowe pokłady energii. Nie szczędźmy rąk i gardeł. W sobotę musimy wygrać!

Fot. Marcin Kluwak