Mistrzynie Polski nie mają zbyt wiele czasu na regenerację sił po euroligowym meczu z Fenerbahce Stambuł. Już w niedzielę do Polkowic przyjedzie beniaminek Basket Ligi Kobiet, drużyna King Wilki Morskie Szczecin.
W tym sezonie ?pomarańczowe? już cztery raz spotkały się z zespołem ze Szczecina (trzy razy w lidze i jeden raz w Pucharze Polski) i za każdym razem wychodziły zwycięsko z tych potyczek.
“Wilczyce” dosyć niespodziewanie awansowały do grona sześciu najlepszych drużyn w lidze, ale w drugim etapie sezonu spisują się słabo. Na razie przegrały wszystkie mecze.
W niedzielę polkowiczanki będą faworytkami pojedynku i chociaż mają prawo odczuwać trudy piątkowej walki w Eurolidze, to liczymy, że staną na wysokości zadania i odniosą kolejne zwycięstwo w BLK. Dodajmy, że CCC zagra w niedzielę bez Janel McCarville i Valeriyi Musiny. Obie są kontuzjowane.
Mecz CCC Polkowice – King Wilki Morskie Szczecin odbędzie się w niedzielę 16 marca o godz. 16.00. Zapraszamy do hali, gdyż nie będzie innej możliwości obejrzenia tego pojedynku.