Tuż przed zamknięciem okienka transferowego w Basket Lidze Kobiet do drużyny CCC Polkowice dołączyła Weronika Gajda. Nowa rozgrywająca jest już w Polkowicach, a klub dopełnia formalności, aby jak najszybciej zagrała w pomarańczowo-czarnych barwach.

Ostatnim klubem Weroniki była Energa Toruń, gdzie była jedną z podstawowych zawodniczek w rotacji. Na parkiecie spędzała blisko 28 minut w meczu notując średnio 10 punktów i 4,5 asysty. W toruńskim zespole rozgrywająca spędziła blisko 6 lat. Na polkowickim parkiecie nowa rozgrywająca CCC Polkowice ostatni raz zagrała 21 grudnia ubiegego roku. W spotkaniu wygranym przez podopieczne Marosa Kovacika, Weronika Gajda wrzuciła do polkowickiego kosza 12 punktów. 28-letnia koszykarka ma być wzmocnieniem polskiej rotacji drużyny CCC. Weronika Gajda jest już w Polkowicach i wkrótce rozpocznie treningi z naszym zespołem.

Weronika Gajda

Data urodzenia: 27 stycznia 1989 r.

Wzrost: 174 cm

Pozycja na parkiecie: rozgrywająca

Obywatelstwo: Polskie

Przebieg kariery:

2011/2017 – Energa Toruń (FGE/TBLK/BLK)

2008/2011 – INEA AZS Poznań (FGE)

2004/2008 – Enea AZS Poznań (TBL/FGBL)

[o_d]4307[o_d]