Sport i wakacje to połączenie idealne. Uwiecznij swoje sportowe podboje na filmiku i zgarnij atrakcyjne nagrody.

Wakacje to czas lenistwa – mówią dzieci, które właśnie zakończyły rok szkolny. STOP! Odpoczywamy od lekcji i wczesnego wstawania, ale nie zapominamy, że sport ważny jest przez cały rok. Uwiecznij na filmie swoje sportowe wyczyny podczas wakacji i weź udział w konkursie „#WakacjeZeSportem”, w którym nagrodą główną jest karnet na sezon 2018/2019! Nagrodami pocieszenia nagrodzonych zostanie 10 najlepszych filmów. Fundatorem nagród w konkursie jest Gmina Polkowice – sponsor tytularny drużyny CCC Polkowice.

Filmy należy przesyłać na adres klub@mkspolkowice.pl w tytule wiadomości wpisując „#WakacjeZeSportem”. Na Wasze maile czekamy do 31 lipca 2018 roku. Spośród nadesłanych materiałów wybierzemy zwycięzcę, a dziesięciu wyróżnionych uczestników nagrodzonych zostanie koszulką.

Film może trwać maksymalnie 1,5 minuty. Prosimy przesyłać wideo w formacie AVI, MP4 lub WMV.

Wakacje to czas lenistwa – mówią dzieci, które właśnie zakończyły rok szkolny. STOP! Odpoczywamy od lekcji i wczesnego wstawania, ale nie zapominamy, że sport ważny jest przez cały rok. Uwiecznij na filmie swoje sportowe wyczyny podczas wakacji i weź udział w konkursie „#WakacjeZeSportem”, w którym nagrodą główną jest piłka z autografami drużyny CCC Polkowice, koszulka klubu oraz karnet na sezon 2017/2018! Fundatorem nagród w konkursie jest Gmina Polkowice – sponsor tytularny drużyny CCC Polkowice.

Filmy należy przesyłać na adres klub@mkspolkowice.pl w tytule wiadomości wpisując „#WakacjeZeSportem”. Na Wasze maile czekamy do 31 lipca 2017 roku. Spośród nadesłanych materiałów wybierzemy zwycięzcę, a dziesięciu wyróżnionych uczestników nagrodzonych zostanie koszulką.