Orły, żuczki i tygrysy – tak nazywały się drużyny złożone z dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 3, które dziś rywalizowały z przymrużeniem oka w trakcie wizyty, którą złożyły im nasze koszykarki wraz z trenerem Michałem Grzesikiem.

Wyścigi na zaimprowizowanym torze sprawnościowym były częścią dzisiejszego spotkania. Poza nimi nie zabrakło rzutów do kosza utworzonego z rąk trenera Grzesika, który odwiedził przedszkolaków wraz z Natalią Bucyk i Pauliną Żukowską. Były też inne konkurencje sprawnościowe, którym towarzyszył bardzo żywiołowy doping maluchów. Cała trójka ciekawie opowiadała dzieciakom o tym, jak to jest być koszykarką oraz trenerem. Maluchy są znane ze spontanicznych reakcji i takich też nie zabrakło dziś. Momentami dzieciaki gromadnie przytulając się, dosłownie przygniotły nasze  zawodniczki i trenera. śmiechu było co nie miara.

– świetna wizyta, mnóstwo radości, fajna odskocznia od codziennych treningów – mówił nam trener Grzesik.

– Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i zapraszamy na nasze mecze – dodały Natalia Bucyk i Paulina Żukowska.