Dziś w stolicy Dolnego śląska rozpoczyna się III Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej. Weźmie w nim udział nasz zespół, który zmierzy się z gospodyniami – ślęzą Wrocław, wicemistrzem Czech, Basketball Nymburk oraz Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Inauguracja sezonu 2016/2017 coraz bliżej. Poprzedni weekend polkowiczanki spędziły u siebie, gdzie w Turnieju o Puchar CCC rozegrały dwa mecze, notując zwycięstwo oraz porażkę.

– Z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej. Na dziś prezentujemy 70 procent naszego potencjału – mówiła po zakończonym turnieju Valeriya Musina, kapitan CCC Polkowice.

We Wrocławiu podczas Memoriału Teresy Kępki-Swędrowskiej nasz zespół powinien więc prezentować się lepiej. Polkowiczanki rozegrają w stolicy Dolnego śląska trzy mecze. Pierwszy już dziś o godzinie 17.45. Zmierzą się z Ostrovią. Na godzinę 15.30 w sobotę zaplanowano pojedynek z Basketball Nymburk, a w niedzielę o godzinie 12 w meczu kończącym memoriał podopieczne trenera Vadima Czeczuro zmierzą się z gospodyniami – ślęzą Wrocław.

 

Harmonogram Memoriału Teresy Kepki-Swędrowskiej

Piątek (23 września)

17.45 – CCC Polkowice – Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Oficjalna Ceremonia Otwarcia Turnieju

20.15 – ślęza Wrocław – Basketball Nymburk

 

Sobota (24 września)

15.30 – Basketball Nymburk – CCC Polkowice

18 – ślęza Wrocław – Ostrovia Ostrów Wielkopolski

 

Niedziela (25 września)

9.30 – Basketball Nymburk – Ostrovia Ostrów Wielkopolski

12 – CCC Polkowice – ślęza Wrocław

 

KK

Share This