Jutro nasz zespół rozegra ostatni mecz rundy zasadniczej we własnej hali. Rywalem – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Nikt z fanów z naszej drużyny nie wyobraża sobie innego rozstrzygnięcia w tym meczu jak zwycięstwo.

Polkowiczanki zakończyły udział w prestiżowych rozgrywkach Euroligi i tym samym miały cały tydzień na to, by jak najlepiej przygotować się do sobotniego pojedynku. O dyspozycję zespołu możemy być więc spokojni. Jutrzejszy rywal CCC z bilansem 3 zwycięstw i 18 porażek zajmuje w tabeli Basket Ligi Kobiet miejsce trzecie od końca. W pierwszym meczu obu ekip Ostrovia przegrała na własnym parkiecie 72:86. Jutro to podopieczne trenera Marosa Kovacika będą zdecydowanym faworytem. Jednak rywalki zrobią z pewnością wszystko, by jak najbardziej uprzykrzyć życie “pomarańczowym”. Ten mecz będzie przedostatnim przetarciem naszego zespołu przed rundą play-off i ostatnim meczem przed polkowicką publicznością. Początek spotkania z TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski już w sobotę, 4 marca o godzinie 19:00. Wszystkich fanów zapraszamy do hali przy ulicy Dąbrowskiego.