Do drużyny mistrzyń Polski dołączy Tiffany Hayes – gwiazda Atlanty Dream.  Amerykanka ma być silnym ogniwem zespołu trenera Marosa Kovacika.

Nowym nabytkiem CCC Polkowice została Tiffany Hayes, podstawowa zawodniczka Atlanty Dream. Pochodząca z Florydy 28-letnia koszykarka mierzy 178 cm i występuje na pozycji nr 2/3. W trwającym sezonie WNBA spędza na parkiecie średnio przeszło 30 minut, zdobywa 17,9 punktów, notuje 3,4 zbiórki oraz 2,5 asysty.

Przez całą karierę w najlepszej lidze świata, Hayes związana jest z Atlantą Dream. W barwach tej drużyny gra nieprzerwanie od 2012 roku. W swoim debiutanckim sezonie Hayes została wybrana do All-Rookie Team. Rok temu wystąpiła w Meczu Gwiazd WNBA.

Hayes ma za sobą również grę na europejskich parkietach, w klubach z Turcji i Izraela. W sezonie 2017/2018 występowała w Maccabi Ashdod, zdobywając z tym zespołem tytuł mistrzyń kraju.

Nowa zawodniczka CCC Polkowice posiada także paszport Azerbejdżanu.

Aktualny skład CCC Polkowice: Miljana Bojović, Temi Fagbenle, Weronika Gajda, Karolina Puss, Sofija Aleksandravicius, Agnieszka Kaczmarczyk, Styliani Kaltsidou, Johannah Leedham-Warner, Magdalena Idziorek, Tiffany Hayes.

[o_d]7579[o_d]