Stephanie Mavunga w Dzień Dobry TVN!

LISTOPADA, 2022

Mistrzyni Polski z BC Polkowice zagościła w najpopularniejszym programie śniadaniowym w Polsce!

Stephanie Mavunga z polkowicką drużyną sięgnęła po mistrzostwo Polski, a przed obecnym sezonem zdecydowała się przedłużyć kontrakt i reprezentować polską drużynę w rozgrywkach Euroligi Kobiet. Obecnie uznawana jest za najlepszą koszykarkę grającą w polskiej lidze, która jest bardzo bliska gry dla biało-czerwonej reprezentacji. Postać pochodzącej z Zimbabwe zawodniczki została dostrzeżona przez Dzień Dobry TVN.

Stephanie Mavunga jest nie tylko fantastyczną koszykarką, ale przede wszystkim wspaniałą osobowością. Jej droga na szczyt była wyboista. Historię zawodniczki BC Polkowice przedstawił wzruszający, ale pełen optymizmu materiał. Zachęcamy do oglądania: LINK