W pierwszym meczu sezonu 2018/2019 nasze dziewczyny zmierzą się dziś z Widzewem Łódź. Mistrzynie Polski z Polkowic są zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Mozolone przygotowania dobiegły końca. Dziś zaczyna się gra o punkty, na którą bardzo wyczekiwali kibice aktualnych mistrzyń Polski.

– Sparingi to jednak nie jest to samo, co mecze ligowe. Zupełnie inny poziom zaangażowania, inne emocje. Stęskniliśmy się już za grą o punkty – mówią fani pomarańczowych.

W pierwszej kolejce nowego sezonu nasze dziewczyny podejmą dziś o 19 łódzki Widzew prowadzony przez doskonale znanego w naszym kraju trenera Elmedina Omanicia, który ogromną wagę przykłada do defensywy i walki o każdy centymetr parkietu. Faworytem dzisiejszego meczu będą pomarańczowe, ale rywalki z całą pewnością będą robić wszystko by sprawić niespodziankę. Mecz zapowiada się ciekawie. Początek o 19. Wszystkich fanów mistrzyń Polski zapraszamy do hali przy ulicy Dąbrowskiego i prosimy o głośny doping.