Koszykarkom CCC Polkowice nie udało się rozstrzygnąć na swoją korzyść piątego, decydującego meczu finałowego. Mistrzynie Polski z ubiegłego roku kończą sezon 2013/2014 ze srebrnym medalem. Najważniejszy mecz w sezonie ?pomarańczowe? rozpoczęły bardzo źle, bo już po niespełna trzech minutach było 0:8. To niewątpliwie ustawiło przebieg spotkania. Podopieczne Krzysztofa Szewczyka grały nieskutecznie, a na dodatek już w 12. minucie trzeci faul złapała Magdalena Leciejewska. W tym momencie polkowiczanki przegrywały 14:26. Na szczęście nieźle do gry wprowadziła się rezerwowa rozgrywająca CCC, Teja Oblak, która dość regularnie trafiała do kosza. 9 punktów zdobytych przez Słowenkę sprawiło, że w 17. minucie CCC przegrywało 21:28. Po chwili dwa ?oczka? zdobyła też Agnieszka Majewska i sytuacja ?pomarańczowych? zaczęła wyglądać coraz lepiej. W ostatnich trzech minutach drugiej kwarty oba zespoły zdobyły jeszcze tylko po 3 punkty (celne trójki Allie Quigley dla Wisły i Janel McCarville dla CCC), więc na przerwę koszykarki CCC schodziły nieznacznie przegrywając, 26:31. Cały trud włożony w pościg został jednak zniweczony już w pierwszych dwóch minutach po przerwie. CCC pozwoliło rywalkom szybko zdobyć 6 punktów z rzędu i strata znów była dwucyfrowa. Powtórzył się jednak scenariusz z drugiej kwarty. ?Pomarańczowe? z fatalnego wyniku 30:44 zdołały doprowadzić do stanu 40:44. W 33. minucie pierwszy rzut w tym spotkaniu trafiła Belinda Snell i polkowiczanki wciąż mogły żyć nadzieją na sukces, bo przegrywały już tylko 45:48. Po stronie Wisły celną trójką odpowiedziała wtedy Agnieszka Szott-Hejmej, ale tym samym zrewanżowała się McCarville. Nasze zawodniczki nie były jednak w stanie przełamać tej trzypunktowej bariery dzielącej je od Wisły. Ostatecznie CCC przegrało 52:59 i zakończyło sezon ze srebrnym medalem, trzecim w historii klubu. Wisła Can-Pack Kraków ? CCC Polkowice 59:52 (19:10, 12:16, 15:14, 13:12) Wisła: Quigley 16, Lavender 14, Żurowska 11, Ouvina 6, Skobel 5, Szott-Hejmej 3, Tamane 2, Pawlak 2. CCC: Oblak 11, McCarville 10, Leciejewska 9, Skerovic 8, Majewska 6, Snell 5, Skorek 3, Misiek 0. Stan rywalizacji: 3:2 dla Wisły.