Pierwszy zespół pewnie pokonał MKK Siedlce, a to nie jedyne zwycięstwo odniesione w zakończony niedawno weekend przez nasze zespoły. Wygrała także druga drużyna oraz jedne z najmłodszych adeptek koszykówki z rocznika 2006/2007.

Rezerwy MKS w rozgrywkach II ligi pokonały UKS ekonom Legnica 68:55. Polkowiczanki cały czas miały mecz pod kontrola i zwyciężyły zasłużenie.

Z kolei podopieczne trenera Sebastiana Rudnickiego z rocznika 2006/2007 brały udział w turnieju rozegranym w Przylepie. W pierwszym spotkaniu pokonały MKS MOS Wrocław 27:10, natomiast UKS Koronę Przylep  16:8. Tym samym polkowiczanki zajęły w turnieju pierwsze miejsce. Ponadto indywidualne wyróżnienia otrzymały Dominika Puzio (najlepszy obrońca), Julia Łysakowska (najlepszy punktujący) i Zuzanna Stępień (MVP).

Skład drużyny: Weronika Piotrowicz (kpt), Julia Drzyzga, Julia Łysakowska, Dobrochna Bogus, Alicja Tylkowska, Paulina Kowalska, Wiktoria Tetera, Amelia Moderacka, Julia Surdyk, Zuzanna Stępień, Kalina Cywińska, Katarzyna Bajus, Amelia świerzowska, Amelia Jamnicka, Wiktoria Sobczyk, Bianka Szewczyk, Wiktoria Remińska, Dominika Puzio, Aleksandra Paś, Olga Bajek, Julia Łagowska.

Trener i zawodniczki składają podziękowania  dla SALONU  KOSMETYCZNEGO “ILLA”  pani Magdaleny Wilken-Piotrowicz za dofinansowanie do wyjazdu i Hurtowni STĘPIEŁ za ufundowanie słodkich przekąsek oraz trenerce Kornelii Bajus za opiekę nad zespołem.