Za dwa tygodnie startują rozgrywki Basket Ligi Kobiet, więc najwyższa pora na zakup karnetu, by kibicować naszej drużynie ze swojego ulubionego miejsca w hali przez cały sezon. Sprzedaż całosezonowych wejściówek trwać będzie od 19. października w siedzibie klubu.

Pomimo występów w Eurolidze Kobiet nasi kibice nie muszą obawiać się o podwyżkę cen. Karnet na wszystkie mecze sezonu 2016/2017 kosztować będzie 50 zł. Sprzedaż prowadzona będzie od poniedziałku (19. września) na pierwszym piętrze w biurach hali przy ulicy Dąbrowskiego 1 w godzinach 9:00 – 16:30. Z racji tego, że telefonów z pytaniami o karnety nie nadążyliśmy liczyć, osoby, które chcą zachować swoje ulubione miejsce prosimy o jak najszybsze przybycie.