PRZED SEZONEM: Informacje dla kibiców

PAŹDZIERNIKA, 2021

Ostatni mecz w Polkowicach przy dopingu kibiców zagraliśmy… 4 marca 2020 roku. Po 575 dniach do hali przy Dąbrowskiego ponownie zawitają sympatycy koszykówki.

To była długa rozłąka i nie wiadomo, jak długo będziemy cieszyć się ze wsparcia publiczności. W związku z tym musimy zrobić wszystko, aby kibice zostali z nami jak najdłużej. Najbezpieczniejszą formą uczestnictwa w meczach jest przyjęcie szczepienia. Zrobiły to nasze zawodniczki i cały sztab. Chcąc jednak zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 zrezygnujemy z tradycyjnego pomeczowego przybijania piątek wzdłuż boiska. W związku z nałożonymi obostrzeniami sanitarnymi miejsca siedzące w hali ułożone zostały w szachownicę. Kibice proszeni są o zajmowanie miejsc oznaczonych na biletach i karnetach. Przy wejściu konieczna będzie dezynfekcja dłoni i mierzenie temperatury, a przemieszczanie po obiekcie możliwe jest jedynie w maseczce. Kibiców musimy prosić o to, aby w miarę możliwości ograniczyć do minimum przemieszczanie po obiekcie oraz zachowanie dystansu. Wszystkim nam zależy na rozgrywaniu meczów z kibicami, dlatego tak ważne jest stosowanie się do obostrzeń. Ważne jest także, aby nie przychodzić na ostatnią chwilę, aby unikać tłoku przy wejściu.

Karnety: o zasadach wymiany karnetów z ubiegłego sezonu informowaliśmy TUTAJ. Karnety obowiązują na wszystkie mecze domowe rundy zasadniczej EBLK oraz EuroCup Women w sezonie 2021/2022.

Bilety: sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie na 2 godziny przed meczem. Przy okienku może stać tylko jedna osoba. Ilość biletów jest ograniczona.

Na mecz 1. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet zapraszamy już w niedzielę 3 października o godzinie 18:00. Kibice do hali będą wpuszczani od godziny 17:00. Po meczu na parkiecie wystawiony będzie Suzuki Superpuchar Polski Kobiet oraz puchar za wicemistrzostwo Polski.