Przed sezonem: KARNETY

WRZEŚNIA, 2021

Posiadacze karnetów z ubiegłego, zamkniętego dla publiczności sezonu nie muszą się martwić – karnety obowiązują nadal.

Karnety z sezonu 2020/2021 będą musiały zostać wymienione. Klub wymianę wejściówek będzie prowadził w siedzibie przy ul. Dąbrowskiego 1A od 4 października do 8 października w godzinach 15:00 – 16:30. Na pierwszy mecz sezonu (tj. 3 października o godz. 18:00) kibice wejdą na karnety otrzymane przed sezonem 2020/2021.

W związku z nałożonymi ograniczeniami uczestnictwa publiczności w wydarzeniach, nie będziemy prowadzili dalszej sprzedaży karnetów. Sprzedaż biletów na niewykupione przez karnetowiczów miejsca będzie prowadzona przed każdym meczem w kasie hali.

Zasady bezpieczeństwa: W związku z pandemią obowiązuje nas reżim sanitarny. Przy wejściu do hali obowiązuje dezynfekcja dłoni, a w trakcie poruszania się po obiekcie trzeba zasłaniać nos i usta maseczką. W hali konieczne będzie zajmowanie określonych miejsc wyznaczonych na bilecie i karnecie. Po meczu nie będzie także tradycyjnego przybijania piątek.