Nie macie planów na weekend? Spędźcie sobotę z CCC Polkowice!

Przypominamy, że już 27 września o godz. 12:00 w ramach akcji “Polkowice zakochane w koszykówce” rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy zespołami CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
O godz. 17:00 przeniesiemy się do polkowickiego amfiteatru, gdzie rozpocznie się Festyn Koszykarski połączony z prezentacją drużyny CCC Polkowice na sezon 2014/2015 oraz grup młodzieżowych naszego klubu! Tuż po zakończonej prezentacji będzie możliwość zdobycia autografu i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia ze wszystkimi zawodniczkami CCC Polkowice.
Dziękujemy za pomoc przy organizacji prezentacji:

Centrum Fitness Fitarena (www.fitarena.eu) – powstała z myślą o osobach chcących aktywnie spędzić czas, w miłej i przyjaznej atmosferze poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę oraz poczuć się wyjątkowo. Priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług i wysoka satysfakcja naszych Klientów.

Biuro Podróży My Travel (www.mytravel.pl) – to nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych touroperatorów. Oprócz wakacji pobytowych, oferuje wycieczki objazdowe w najciekawsze miejsca na świecie a w sezonie zimowym także wyjazdy na narty.
Deko-Bau Sp. z o.o. (www.dekobau.pl) – lider w branży wystawienniczej i budowy dekoracji scenicznych, m.in. Die Fledermause – Festiwal Operetkowy MД‚Е›rbisch 2012, Bal Maskowy – Super widowsko Opery Wrocławskiej na Stadionie
Olimpijskim 2012, Księżniczka Turandot – Super widowsko Opery Wrocławskiej na Stadionie Olimpijskim 2011, Shrek ? Teatr Muzyczny w Gdyni 2010, Les Miserables – Teatr Muzyczny Roma w Warszawie 2010
City Pub – obowiązkowy punkt na mapie Polkowic dla wszystkich tych, którzy miło i wesoło chcą spędzić czas. W City Pub codziennie nowe promocje!
Hotel ARTUS Prestige SPA (www.hotelartus.pl) w Karpaczu to wyjątkowe miejsca zarówno na pobyt rodzinny, weekend SPA czy spotkanie biznesowe. Na Gości czeka mnóstwo atrakcji, m.in.: Basen ze zjeżdżalnią i centrum SPA, klub nocny z kręgielnią, bilardem i salonem gier, Centrum Zdrowia z siłownią, boiskiem do squash?a i rodzinnej piłki halowej, kriokomorą i zabiegami terapeutycznymi, dla dzieci 2 sale zabaw i zewnętrzny plac zabaw.
Hurtownia Stępień – rodzinna firma, która od wielu lat wspiera drużynę CCC Polkowice oraz lokalne przedsięwzięcia społeczne i kulturalne.
Auto Salon ?świtoń-Paczkowski? (www.switon-paczkowski.pl) – działa na rynku Dolnego śląska nieprzerwanie od 1993 roku. W przyjaznej atmosferze każdy miłośnik Volkswagena dokona najlepszego dla siebie wyboru, a pomocą i profesjonalną radą służy zespół doświadczonych sprzedawców.
Sponsorami Tytularnymi Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice są gmina Polkowice (www.polkowice.pl) i firma CCC (www.ccc.eu)