Już jutro, w sobotę 25 marca o 19:00 koszykarki CCC Polkowice zagrają mecz o przedłużenie serii spotkań w play-off do pięciu. Przeciwnikiem „pomarańczowych” będzie InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski. Zainteresowanie biletami było bardzo duże i wejściówki zostały już rozdane.

Bilety na wszystkie mecze play-off w Polkowicach są bezpłatne, a ich dystrybucja na weekendowe spotkania została już zakończona – wolnych miejsc nie było już w czwartek. Ci, którzy na spotkanie z Gorzowem Wielkopolskim wybierają się nie mając jeszcze biletu będą musieli oczekiwać na decyzję organizatora, który 10 minut przed meczem, po sprawdzeniu ile miejsc zostało wolnych, mając szczególną uwagę na względy bezpieczeństwa zadecyduje, czy może zezwolić na wstęp kolejnych kibiców.  Pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc mają posiadacze karnetów całosezonowych.

Przypominamy, że otrzymane bilety obowiązują także na niedzielny mecz, którego organizacja zależna jest od wyniku sobotniego starcia.

Tych, którzy nie będą z nami w hali przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach zapraszamy przed telewizory. Transmisja meczu na antenie TVP3 Wrocław od 19:00.