Dziś w Krakowie rozpoczyna się Turniej Finałowy Pucharu Polski z udziałem sześciu drużyn, wśród których jest oczywiście nasze CCC Polkowice. Podopieczne trenera Marosa Kovacika na parkiet wyjdą jutro.

W Turnieju Finałowym poza naszym zespołem biorą udział – ślęza Wrocław, Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, Pomarańczarnia MUKS Poznań oraz Wisła Can-Pack Kraków. Dziś w parach ćwierćfinałowych zagrają zespoły z Wrocławia i Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania. Ten pierwszy mecz rozpocznie się o 17.30. Będzie to rewanż za ubiegłoroczny finał, w którym wygrały lublinianki. O 20 zagrają zespoły z Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania. Na jutro zaplanowano półfinały. Od tego etapu rozpoczną swój udział w turnieju polkowiczanki. Zmierzą się ze zwycięzcą meczu ślęza – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS. Ten mecz o 16. O 18.30 w drugiej parze półfinałowej – gospodynie – Wisła Can-Pack Kraków zagrają z wygranym z pary – InvestInTheWest AZS AJP – Pomarańczarnia MUKS.

Wielki Finał w niedzielę o 20.