Wynik cieszy, ale styl gry na pewno może być lepszy i w kolejnych pojedynkach trzeba go poprawić – tak można streścić komentarze po inauguracyjnej wygranej z Widzewem Valeriyi Musiny, kapitan CCC oraz Vadima Czeczuro, trenera drużyny. Poniżej pełna treść komentarzy. Zapraszamy do czytania.

Valeriya Musina

– Wynik cieszy. Było dużo emocji. Jak to przy pierwszym meczu. Chciałyśmy jak najlepiej się pokazać przed swoją publicznością. Wygrałyśmy pewnie, ale niektóre elementy jak na przykład rzuty z dyastansu musimy poprawić. Będziemy pracować, by kibice mieli z każdym meczem coraz więcej powodów do radości, nie tylko z naszych wyników, ale też z naszej gry.

Vadim Czeczuro

– Pierwsza kwarta w naszym wykonaniu to było mocne uderzenie. W kolejnych byliśmy trochę rozluźnieni i przez to trzy kolejne kwarty były wyrównane. To też pokazało nam kierunek dalszej pracy. Cieszę się, że jest większa kooncentracja w porównaniu z meczami turniejowymi. Był moment, że prowadziliśmy już tylko 12 punktami. Wtedy doświadczone zawodniczki pociagnęły grę i skończyliśmy spokojnym zwycięstwem. Gratuluję obu zespołom, bo mecz mógł się podobać.

KK