LUTEGO, 2024

W 22. kolejce KGHM BC Polkowice pokonuje
Mistrza Polski Cukier AZS UMCS Lublin (84:92)
(20:19 | 30:24 | 19:17 | 15:32)

Po dzisiejszym meczu umacniamy się na pozycji lidera. Pomarańczowe pokazały dziś swój charakter i pokonały obecnego Mistrza Polski. Niemal do końca nie było pewne kto może wyjść zwycięsko z tego spotkania. Kilka razy w trakcie spotkania tablica wskazywała remis, a przez pierwsze 3 kwarty to lublinianki pokazywały, że rządzą na własnym parkiecie. Polkowiczanki do samego końca nie poddawały się i w ostatniej części gry wyszły na prowadzenie wygrywając tę kwartę aż 17 punktami. Ostatecznie wynik meczu zakończył się 8-punktową przewagą KGHM BC Polkowice (84:92).

Nagranie ze spotkania można oglądać w dziale VOD na platformie Emocje.tv.