Tatiana Żarnowska, Natalia Bucyk i Patrycja Tomaszewicz zagrają podczas Pierwszej Dolnośląskiej Gali Koszykówki Młodzieżowej, a drużynę juniorek poprowadzi trener Michał Grzesik. Zaproszenie do turnieju stanowi wyróżnienie za osiągnięcia w sezonie 2015/2016.

Impreza podsumowująca sezon młodzieżowy odbędzie się 25. września przy okazji turnieju „Wrocławska Iglica 2016” w Hali Sportów Walki wrocławskiego AWF-u. Rywalizacja toczyć się będzie między zespołami Mistrzów Dolnego śląska w kategoriach wiekowych U14, U16 i U18 a drużynami Gwiazd, których skład został wytypowany przez trenerów województwa. Turniej rozpocznie się tuż po meczu 1KS ślęza Wrocław – CCC Polkowice, który zakończy przedsezonową rywalizację we Wrocławiu. Oprócz Tatiany Żarnowskiej, Natalii Bucyk i Patrycji Tomaszewicz do udziału za osiągnięcia w polkowickim klubie nominowana została także Malwina Fiedziuk, która w najbliższym sezonie będzie reprezentowała barwy Korony Kraków. Wszystkim nominowanym gratulujemy!

[o_d]3349[o_d]

Terminarz gier:
godz. 14:00 – Mistrz Dolnego śląska U14K (MOS Wrocław) – Mistrz Dolnego śląska U14M (WKS śląsk Wrocław ) – (zespoły mieszane
godz. 14:30 – Mistrz Dolnego śląska U16K (MOS Wrocław) – Drużyna Gwiazd U16K
godz. 15:00 – Mistrz Dolnego śląska U16M (WKS śląsk Wrocław) – Drużyna Gwiazd U16M
godz. 15:30 – Mistrz Dolnego śląska U18K (1KS ślęza Wrocław) – Drużyna Gwiazd U18K
godz. 16:00 – Mistrz Dolnego śląska (WKS śląsk Wrocław) – Drużyna Gwiazd U18M
godz. 16:30 – uroczystość wręczenia statuetek w kategoriach 3LM, U22K, U20M, U18KM, U16KM, U14KM zespołom, które zajęły miejsca I – III w rozgrywkach mistrzowskich strefy Dolnośląsko-Lubuskiej w sezonie 2015/2016

[o_d]3352[o_d]

Składy Drużyn Gwiazd

Kadetki
Skład: Aleksandra Prokop (Wichoś Jelenia Góra), Aneta Rola (Karkonosze Jelenia Góra), Aleksandra Wypustek (Górnik Wałbrzych), Malwina Fiedziuk (MKS Polkowice), Tatiana Żarnowska (MKS Polkowice), Kinga Górna (Basket Chrobry Głogów), Adrianna Urbanowicz (Basket Zgorzelec), Jagoda Kuduk (Wichoś Jelenia Góra), Natalia Frankowska (Basket Chrobry Głogów), Aleksandra Urbanowicz (Basket Zgorzelec)