Podopieczne trenera Sebastiana Rudnickiego wygrały turniej finałowy Dolnośląskiej Ligi Mini Koszykówki rocznika 2004.

W turnieju finałowym rozegranym w wałbrzyskim Aqua Zdrój drużyna MKS-u Polkowice pokonała po zaciętej walce MKS MOS Libet ślęzę Wrocław 37:32. Awans do finału dało naszym koszykarkom zwycięstwo nad MKS Chrobry Głogów 66:39.

Po rundzie zasadniczej 15 zwycięstw na 16 rozegranych spotkań dało koszykarkom trenera Rudnickiego pierwsze miejsce w tabeli.

SKŁAD DRUŻYNY: Mrowiec Julia, Jeziorna Julia, Jelonek Anna, Ozga Wiktoria, Kokoszka Małgorzata, Stępień Inga, Mazur Małgorzata, Korniluk Martyna, Sadlik Patrycja, Wieruszewska Julia, Begier Milena , świderska Wiktoria, Kotwica Sabina, Dzierzkiewicz Martyna, Haberek Natalia.