Juniorki MKS-u Polkowice po raz drugi w sezonie pokonały MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Pierwsze starcie zakończyło się wynikiem 85:42, a w niedzielnym rewanżu na parkiecie w Polkowicach ?pomarańczowe? triumfowały 66:48.
Przebieg meczu ustawiła pierwsza kwarta, w której nasz zespół grał bardzo dobrze w obronie. W kolejnych odsłonach meczu podopieczne duetu Arkadiusz Rusin ? Michał Grzesik nie spisywały się już tak świetnie w tym elemencie, ale rywalki nie były w stanie poważniej im zagrozić.
MKS Polkowice ? MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 66:48
(20:5, 14:16, 11:13, 21:14)
Punkty dla MKS Polkowice: Lipniacka 15, Fura 14, Figas 12, Siewruk 7, Jochańska 6, Tomaszewicz 4, Oleksak 3, Żukowska 3, Wnuczyńska 2, Rybak 0.