Już 27 września zapraszamy wszystkich fanów i przyjaciół naszej drużyny do udziału w koszykarskim święcie!
O godz. 12:00 w ramach akcji “Polkowice zakochane w koszykówce” rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy zespołami CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
O godz. 17:00 przeniesiemy się do polkowickiego amfiteatru, gdzie rozpocznie się Wielki Festyn Koszykarski połączony z prezentacją drużyny CCC Polkowice na sezon 2014/2015!
Tuż po zakończonej prezentacji będzie możliwość zdobycia autografu i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia ze wszystkimi zawodniczkami CCC Polkowice 🙂
Dziękujemy za pomoc przy organizacji prezentacji:
Cetrum Fitness Fitarena, Biuro Podróży MyTravel.pl, Deko-Bau Sp z oo, City Pub, Hotel ARTUS Prestige SPA, Hurtownii Stępień, Auto Salon ?świtoń-Paczkowski”.
Sponsorami Tytularnymi Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice są gmina Polkowice i firma CCC.
Serdecznie zapraszamy do rodzinnego spędzenia czasu z naszym zespołem!