W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Basket Ligi Kobiet. Nasze dziewczyny zagrają w Siedlcach z PGE MKK. Wygrana w tym meczu da nam piąte miejsce w tabeli.

Będące ma piątym miejscu CCC Polkowice czuje na plecach oddech Artego Bygdoszcz. Jeśli pokonamy drużynę z Siedlec zajmiemy piątą pozycję i w pierwszej rundzie play-off trafimy na InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski lub na Energę Toruń. Oba zespoły mają po 36 punktów i walczą o trzecią pozycję. W przypadku równej liczby dużych punktów wyżej notowane będą gorzowianki, które są lepsze w bezpośrednich spotkaniach (+7 w małych punktach). W ostatniej kolejce AZS AJP gra w Lublinie, a Energa w Gdyni.

Zadanie, które stoi przed naszymi dziewczynami to wygranie najbliższego meczu w Siedlcach. W pierwszym pojedynku pomiędzy jutrzejszymi rywalami polkowiczanki nie dały rywalkom najmniejszych szans i na swoim parkiecie wygrały wysoko 88:59. Czy podobnie będzie w niedzielę? Nie mamy nic przeciwko temu. Początek meczu o godzinie 18:00. Transmisję z tego pojedynku będzie można oglądać w Internecie na stronie www.basketligakobiet.pl.