W sobotę 20 grudnia o godz. 17:45 koszykarki CCC Polkowice rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku kalendarzowym. Podopieczne Arkadiusza Rusina podejmą we własnej hali ślęzę Wrocław.
Obie drużyny zmierzyły się ze sobą we Wrocławiu, na inaugurację sezonu. Po dość zaciętym pojedynku CCC ograło beniaminka ekstraklasy 63:54. Najwięcej punktów dla “pomarańczowych” zdobyła w tamtym spotkaniu Agnieszka Majewska (16), a tyle samo dla ślęzy rzuciła Amerykanka Jhasmin Player, bezsprzecznie największa gwiazda wrocławskiego zespołu. Player w każdym meczu notuje przeciętnie 23,3 punktów, przy bardzo dobrej skuteczności. Ograniczenie jej poczynań z pewnością należy traktować jako klucz do zwycięstwa w sobotnim spotkaniu.
Spotkanie CCC Polkowice – ślęza Wrocław będzie transmitowane na żywo w TVP Wrocław i na naszej stronie internetowej, ale serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do odwiedzenia naszej hali i kibicowania koszykarkom CCC Polkowice. To już ostatnia taka szansa w tym roku!
Pamiętajcie o zabraniu pomarańczowych koszulek i klaskaczy, które otrzymaliście na meczu z Wisłą Can-Pack Kraków! Wszyscy na halę!