W związku z ustaleniem daty meczu ligi kadetek pomiędzy MKS MOS Karkonosze II Jelenia Góra a MKS Polkowice  na najbliższą środę (25.03) i wyjazdem trenera Waneckiego wraz z drużyną kadetek na mecz w tym dniu odwołane są treningi grupy młodzieżowej młodziczek i kadetek.

Zmienił się także termin meczu młodziczek pomiędzy Wichoś Jelenia Góra a MKS Polkowice. Zaplanowany na niedzielę (22.03) mecz odbędzie się w piątek (27.03). W związku z wyjazdem trenera Waneckiego wraz z drużyną młodziczek 27.03 odwołane są treningi grupy młodzieżowej młodziczek i kadetek.

Nie odbędzie się także zaplanowany na wtorek (24.03) trening juniorek ze względu na fakt, że w sali gimnastycznej zaplanowano szkolenie dla pracowników szkoły.