Nowy Zarząd MKS Polkowice

CZERWCA, 2020

Justyna Jeziorna, Leszek Cybulski i Ryszard Koziołek weszli w skład Zarządu Klubu.

Po walnym zebraniu członków stowarzyszenia wybrano nowy Zarząd, który pokieruje Miejskim Klubem Sportowym Polkowice. W roli Prezesa zobaczymy Pana Ryszarda Koziołka. Funkcję Wiceprezesa sprawował będzie Pan Leszek Cybulski, a na miejscu Członka Zarządu pozostała Pani Justyna Jeziorna.

Przed nowym Zarządem klubu stoi duże wyzwanie w nowej rzeczywistości sportowej, do której zaprowadziła nas pandemia COVID-19. Klub przystąpił do procesu licencyjnego i drużyna CCC Polkowice została już zgłoszona do występów w Energa Basket Lidze Kobiet. Nowy Zarząd przystąpił do budowy zespołu i już wkrótce powinniśmy poznać pierwsze nazwiska.

W imieniu całego klubu i kibiców dziękujemy Prezesowi Wiesławowi Kozdroniowi za lata pracy na rzecz polkowickiego sportu. Nowemu Zarządowi życzymy powodzenia i siły w prowadzeniu klubu.