Sezon 2016/2017 będzie pełen zmian i nie chodzi tylko o przebudowaną drużynę CCC Polkowice. W najbliższym sezonie wchodzimy na wyższy poziom, a pierwszym krokiem w tym kierunku jest nowy herb drużyny.

Kierując się myślą „kto nie idzie naprzód, ten się cofa” polkowicki klub wchodzi na nową drogę. Pierwszym krokiem w kierunku zmian jest przebudowanie wizerunku, a motywem wyjścia jest nowy herb zespołu.
Wybór nie należał do najprostszych, a efekt końcowy jest wynikiem tygodni poszukiwań optymalnego rozwiązania – mówi o nowym herbie Wiesław Kozdroń, prezes MKS-u Polkowice. – Spośród kilkudziesięciu projektów wybraliśmy ten, który naszym zdaniem jest najlepszy. Herb to początek drogi, którą w tym sezonie zamierzamy przejść. Chcemy zmienić wiele, bo zasługują na to nasi kibice. Będzie to dla nas rok wyzwań zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym.

Nowy herb jest nowoczesny i idealnie odda charakter drużyny. Autorem projektu jest polkowicka agencja interaktywna Kreaton, która opracowuje nową identyfikację wizualną klubu.
Prace nad kolejnymi projektami trwają i mamy nadzieję, że pozytywnie zaskoczymy polkowickich kibiców – kończy prezes Wiesław Kozdroń.