Wiesław Kozdroń został nowym prezesem Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice. Zastąpił na tym stanowisku Ryszarda Koziołka.
Podczas ubiegłotygodniowego walnego zebrania członków klubu dokonano modyfikacji w składzie zarządu klubu. Z pełnionych przez siebie funkcji zrezygnowali m.in. Ryszard Koziołek i Piotr Stępień. Obaj pozostają jednak w klubie. Pierwszy będzie dyrektorem d/s sportowych, a drugi dyrektorem d/s finansowych. Nowym zarządcą klubu został dotychczasowy wiceprezes, Wiesław Kozdroń, a w trzyosobowym składzie zarządu znaleźli się ponadto Włodzimierz Liberski i Robert Drobina.
– Nie będę ukrywać, że w ostatnich dwóch sezonach dotknęły nas problemy finansowe, stąd pod koniec maja znaleźliśmy się w dość poważnym kryzysie. Utraciliśmy płynność finansową, ale myślę, że najgorsze jest już za nami. Pełną płynność finansową odzyskamy na początku września. Zawarliśmy kilka ugód z wierzycielami, co było konieczne chociażby z uwagi na wymogi Polskiego Związku Koszykówki (15 lipca mija termin zgłaszania do rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet). Zbudujemy zespół na miarę obecnych możliwości finansowych. W naszym zasięgu powinno być miejsce w środku tabeli – mówi Wiesław Kozdroń, prezes klubu.