Nie udało się przerwać serii porażek. W pięknej Salamance tamtejszy Perfumerias Avenida pokonał nasz zespół 81:60. Najskuteczniejszą koszykarką w drużynie pomarańczowych była Valeriya Musina, która rzuciła 20 punktów.

Aktualny lider rozgrywek hiszpańskiej ekstraklasy był zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu i nie zawiódł. Gospodynie nadawały ton wydarzeniom na parkiecie, ale nasze dziewczyny grały bardzo ambitnie i nie pozwalały rywalkom na wypracowanie dużej przewagi. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 27:21, a w drugiej nasz zespół zmniejszył straty o kolejne dwa „oczka”, co rodziło nadzieje na nawiązanie walki po zmianie stron. Nic takiego się jednak nie stało w trzeciej kwarcie gospodynie powiększyły przewagę do 12 punktów i w ostatniej kontrolowało przebieg gry ostatecznie wygrywając 81:60.

Perfumerias Avenida Salamanka – CCC Polkowice 81:60

(27:21, 15:17, 17:10, 22:12)

Perfumerias Avenida: Milovanović 23, Elonu 15, De Souza 14, Givens 9, Dominguez 8, Miloglav 4, Gil 4, Marginean 4

CCC: W. Musina 20, Rezan 12, Ortiz 11, Harrison 6, R. Musina 6, Idziorek 3, Urbaniak 2, Leciejewska 0