W ostatnim meczu Basket Ligi Kobiet roku 2017 nasze dziewczyny zagrają w stolicy Wielkopolski z tamtejszą Eneą AZS. Polkowiczanki są zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Enea AZS w dotychczas rozegranych 11 meczach zanotowała trzy zwycięstwa oraz osiem porażek. Najgroźniejsze zawodniczki w ekipie naszych jutrzejszych rywalek to Jazmine Davis, która średnio zdobywa 17,9 punktu oraz Kateryna Rymarenko ze średnia 9 punktów.

Nasze dziewczyny mają doskonale przenalizowaną grę rywalek, wiedzą, co robic, by w Poznaniu zanotowac kolejne zwycięstwo. Z całą pewnościa pomoga im w tym kibice, którrzy wybieraja się na mecz. Ewenetualne zwycięstwo w ostatnim meczu Basket Ligi kobiet w roku 2017 na pewno byłoby świetnym prezentem świątecznym dla fanów. Liczymy, że w sobotę owa wygrana stanie się faktem. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18.15.