1 czerwca świętujemy Międzynarodowy Dzień Dziecka i z tej okazji wraz z Gminą Polkowice przygotowaliśmy konkurs, w którym udział wziąć mogą ci najmłodsi oraz starsi kibice naszego klubu.

Jeśli znalazłeś się na naszej stronie to z pewnością sport, a w szczególności koszykówka zajmuje ważne miejsce w Twoim życiu. Jesteśmy także pewni, że sportowe wspomnienia były częścią Twojego dzieciństwa. Teraz możesz pochwalić się swoimi sportowymi wspomnieniami i w konkursie #MojeSportoweDzieciństwo zgarnąć koszykarskie nagrody.

Zadanie konkursowe można wykonać w trzech formach:

1. Sportowe zdjęcie z dzieciństwa

Wygłupy na trzepaku, zawody sportowe czy gra w piłkę na podwórku są stałym elementem dzieciństwa. Z rodzinnego albumu wybierz najciekawsze zdjęcie, które dokumentuje Twoje sportowe wyczyny i prześlij je do nas.

2. Sportowiec z dzieciństwa

Każdy z nas ma swojego sportowego idola, którego sukcesy i porażki przeżywał tak, jakby sam brał w nich udział. Opisz swojego ulubionego zawodnika oraz uzasadnij, dlaczego właśnie on miał zajmował ważne miejsce w Twoim życiu.

3. Dzieciństwo na trybunach

Z pewnością część z Was chodzi na sportowe zawody i czeka na zawodników przy wejściu do szatni wyczekując na autograf i zdjęcie z idolem. Jeśli komuś ta sztuka się udała może pochwalić się swoją zdobyczą wysyłając do nas zdjęcie. Czy w dzieciństwie dokumentowałeś swoją obecność na trybunach podczas meczu drużyny CCC Polkowice? Takie zdjęcie również może wziąć udział w konkursie.

Spośród nadesłanych zdjęć i opowiadań w każdej kategorii wybierzemy jednego zwycięzcę, który zgarnie t-shirt CCC Polkowice, klubowy worek na obuwie oraz zestaw gadżetów. Dla pozostałych przewidziano nagrody pocieszenia, których ilość jest ograniczona. Decyzję o tym, kto zgarnął nagrody zadecyduje komisja konkursowa złożona z trzech pracowników Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji nadesłanych prac konkursowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2017 roku do godziny 20:00 pod adresem a.radomska@mkspolkowice.pl. W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać #MojeSportoweDzieciństwo. Fundatorem nagród w konkursie jest Gmina Polkowice.

Do dzieła!