Blisko sprawienia sobie i trenerowi prezentu świątecznego były młodziczki MKS Polkowice.

W pierwszym meczu rundy rewanżowej młode koszykarki zmierzyły się z dziewczętami ze Szprotawy. Po bardzo dobrych zawodach dzięki dobrej ofensywie i defensywie, za które pochwalić trzeba całą drużynę, Polkowiczanki przegrały po dogrywce 60:62 (15:14,18:10,17:15,4:15 dogr.8:6)

Punkty dla MKS Polkowice: Mazur 20, Jeziorna 18, Ozga 6, Mrowiec 5, Stępień 5, Jelonek 2, Korniluk 2, Sadlik 1, Kokoszka, świderska, Morarz.

Już w najbliższą środę część zespołu MKS Polkowice weźmie udział w konsultacji selekcyjnej do kadry Dolnego śląska. Życzymy im  zaprezentowania swoich umiejętności na poziomie, który zapewni im powołanie do kadry województwa.

W przerwie świątecznej młodziczki nie maja odpoczynku i trener zaplanował treningi i dwa sparingi z drużyną z Bolesławca.

Trener Sebastian Rudnicki w kończącym się roku, dziękuje swoim podopiecznym za systematyczną pracę i zaangażowanie na treningach i meczach. Rodzicom natomiast za wkład i pomoc w rozwoju młodych zawodniczek. Jednocześnie życzy sukcesów i radości z koszykówki w  nadchodzącym Nowym Roku.