Pierwszy turniej w 2017 roku w ramach dolnośląskiej ligii minikoszykówki dziewcząt U12 rozegrany został we Wrocławiu. Podopieczne trener Anny Ulatowskiej wróciły z jednym zwycięstwem i porażką.

Drużyna rocznika 2005 w pierwszym meczu turnieju podejmowała MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Po bardzo zaciętym meczu nasza drużyna wygrała to spotkanie 45:42.

Punkty dla MKS Polkowice: Sadlik 12, Kuriata 12, Młodzik 10, Guścin 6, Górska 3, Piotrowicz 2.

Drugi mecz rozegrałyśmy z gospodyniami turnieju – MKS MOS ślęza Wrocław. Po pierwszej zremisowanej kwarcie przyszedł kryzys i koszykarki ślęzy oskoczyły na piętnastopunktową przewagę. Niestety nasza drużyna nie była w stanie dogonić dobrze dysponowanych gospodyń, a dodatkowe osłabienie stanowił brak rezerwowych. Mecz zakończył się wynikiem 40:23 dla ekipy MKS MOS ślęza Wrocław.

Punkty dla MKS Polkowice: Sadlik 12, 4 Górska, Kuriata 2, Młodzik 2, Stępień 2, Kleć 1,
W turnieju zagrały także: Kapusta, światłoch, Klozińska.