CCC Polkowice wzmacnia skład! Na polkowickim parkiecie ponownie zagra Miljana Bojović. Serbska rozgrywająca dołączy do zespołu jeszcze przed Nowym Rokiem.

Rozegranie CCC Polkowice otrzymało solidne wzmocnienie. Włodarze klubu doskonale znają możliwości mierzącej 181 cm Serbki i są pewni, że jej doświadzenie ponownie pomoże naszej drużynie. Bojović reprezentowała znane europejskie kluby, w tym Fenerbahce Stambuł (2014/2015). Z zespołem Good Angels Koszyce (2009/2010, 2010-2014) czterokrotnie sięgała po mistrzostwo Słowacji. Grę nowej koszykarki CCC mogliśmy ostatni raz obserwować na żywo podczas ubiegłorocznych rozgrywek Euroligi Kobiet, gdy wraz z Bourges Basket, swoją ówczesną drużyną, odniosła w Polkowicach zwycięstwo.

Na polskich parkietach, oprócz gry w polkowickich barwach, Bojović ma za sobą także występy w Lotosie Gdynia. W naszym zespole występowała w pierwszej części sezonu 2015/2016, po czym przeniosła się do tureckiego Adana ASKI. Przez krótki, ale bardzo efektywny czas gry w naszych barwach, zdołała zaskarbić sobie sympatię kibiców. Sezon 2017/2018 rozpoczęła w Partizanie Belgrad. W lidze serbskiej prowadzi w klasyfikacji najlepiej asystujących graczy. Jaka będzie jej rola w zespole CCC? Miljana Bojović ma wnieść nową jakość do drużyny Georgea Dikeoulakosa. Sztab Pomarańczowych wierzy, że jej waleczność i zaangażowanie poprowadzi drużynę do zwycięstw. Przyjazd Serbki planowany jest tuż po świętach Bożego Narodzenia. Po przejściu badań lekarskich popularna Mili rozpocznie treningi z zespołem. 

[o_s]6200[o_s]

Share This